Chieftec Obudowa CI-03B-OP mATX The Cube czarna
Chieftec Obudowa CI-03B-OP mATX The Cube czarna Chieftec Obudowa CI-03B-OP mATX The Cube czarna to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Cube Case Typ obudowy.
Chieftec Obudowa CI-03B-OP mATX The Cube czarna
Chieftec Obudowa CI-03B-OP mATX The Cube czarna to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Akcesoria w zestawie: Zestaw śrub Instrukcja obsługi Wyjmowany dolny filtr przeciwkurzowy . Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 240 mm (góra).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Zestaw śrub Instrukcja obsługi Wyjmowany dolny filtr przeciwkurzowy |
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 4 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 4 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 1 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 335mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 160mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 4 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 160mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył), 2 x 120 mm lub 1 x 200 mm (góra), 1 x 200 mm (przód) |
| Panel boczny | SPCC |
| Typ obudowy | Cube Case |
| Waga | 4.64kg |
| Wymiary | 355 x 265 x 385 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 200 mm (przód) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 355 x 265 x 385 mm
- Waga
- 4.64kg
- Moc zasilacza
- Brak
- Typ obudowy
- Cube Case
- Format obudowy
- Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 2
- Miejsca montażowe 3,5'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 5,25'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 2
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C
1 x mikrofon
1 x słuchawki
2 x USB 3.0 - Akcesoria w zestawie
- Zestaw śrub Instrukcja obsługi Wyjmowany dolny filtr przeciwkurzowy
- Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- 4
- Panel boczny
- SPCC
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' zewn.
- 0
- Maksymalna długość karty graficznej
- 335mm
- Podświetlenie obudowy
- Nie
- Liczba zainstalowanych wentylatorów
- 1
- Zainstalowane wentylatory
- 1 x 200 mm (przód)
- Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
- 160mm
- Maksymalna ilość wentylatorów
- 4
- Opcjonalne chłodzenie wodne
- 1 x 240 mm (góra)
- Opcjonalne wentylatory
- 1 x 120 mm (tył)
1 x 200 mm (przód)
2 x 120 mm lub 1 x 200 mm (góra) - Maksymalna długość zasilacza
- 160mm
- Ilość miejsc na karty rozszerzeń
- 4
- Kompatybilny standard zasilacza
- ATX
Specyficzne kody
- EAN13
- 753263079275
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także