Corsair Obudowa 3000D Airflow RGB TG Mid-Tower Czarna
Corsair Obudowa 3000D Airflow RGB TG Mid-Tower Czarna Corsair Obudowa 3000D Airflow RGB TG Mid-Tower Czarna to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower.
Corsair Obudowa 3000D Airflow RGB TG Mid-Tower Czarna
Corsair Obudowa 3000D Airflow RGB TG Mid-Tower Czarna to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX, ATX. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 462 x 230 x 466 mm. Złącza na przednim panelu: 2 x USB 3.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 2 x USB 3.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo).
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX, ATX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Waga | 7.3kg |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | 462 x 230 x 466 mm |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 462 x 230 x 466 mm
- Waga
- 7.3kg
- Moc zasilacza
- Brak
- Wentylator
- 12 cm
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format obudowy
- ATX
Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 2
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 2
- Złącza na przednim panelu
- 1 x mikrofon/słuchawki (combo)
2 x USB 3.0 - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- 4
- Air Duct
- Nie
- Panel boczny
- Szkło hartowane
Specyficzne kody
- EAN13
- 840006610854
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także