Obudowa Modecom Volcano Amirani ARGB czarna, bez zasilacza
Obudowa Modecom Volcano Amirani ARGB czarna, bez zasilacza Obudowa Modecom Volcano Amirani ARGB czarna, bez zasilacza to obudowa komputerowa ATX. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Obudowa Modecom Volcano Amirani ARGB czarna, bez zasilacza
Obudowa Modecom Volcano Amirani ARGB czarna, bez zasilacza to obudowa komputerowa ATX. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Kluczowe cechy
Format płyty: ATX, Micro-ATX, ITX. Gniazda na panelu: HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x2, USB Typ C x1. Wyposażenie dodatkowe: Chłodzenia procesora 165mm,możliwość montażu wodnego systemu chłodzenia.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Chłodzenia procesora 165mm,możliwość montażu wodnego systemu chłodzenia.
Specyfikacja techniczna
| Boczny kanał wentylacyjny | Tak |
| Format płyty | ATX, Micro-ATX, ITX |
| Gniazda na panelu | HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x2, USB Typ C x1 |
| Ilość wentylatorów (max) | 6 szt. |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 3 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 5 szt. |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 3 szt. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 380mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 163 mm |
| Materiał | Stal |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 7 |
| Okno | Tak |
| Standard zasilacza | ATX |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 455 x 205 x 475 |
| Wyposażenie dodatkowe | Chłodzenia procesora 165mm,możliwość montażu wodnego systemu chłodzenia |
| Łączna ilość zatok na dyski (A+B+C+D) | 8 |
Opis
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format płyty
- ATX
ITX
Micro-ATX - Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Wyposażenie dodatkowe
- Chłodzenia procesora 165mm,możliwość montażu wodnego systemu chłodzenia
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 455 x 205 x 475
- Materiał
- Stal
- Obudowa z zasilaczem
- Nie
- Ilość zatok zewn. 5.25"
- 0 szt.
- Ilość zatok zewn. 3.5" (A)
- 0 szt.
- Ilość zatok wewn. 3.5" (B)
- 3 szt.
- Ilość zatok wewn. 2.5" (C)
- 5 szt.
- Ilość zatok wewn. 2.5" lub 3.5" (D)
- 0 szt.
- Łączna ilość zatok na dyski (A+B+C+D)
- 8
- Obsługa beznarzędziowa
- Nie
- Gniazda na panelu
- HD Audio (microphone + line-out)
USB 3.0 x2
USB Typ C x1 - Miejsca na karty rozszerzeń
- 7
- Maksymalna długość karty graficznej
- 380mm
- Okno
- Tak
- Maksymalna wysokość wentylatora CPU
- 163 mm
- Boczny kanał wentylacyjny
- Tak
- Ilość wentylatorów (zainstalowanych)
- 3 szt.
- Ilość wentylatorów (max)
- 6 szt.
- Standard zasilacza
- ATX
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901885243405
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także