Asus Mysz gamingowa ROG Keris Wireless AimPoint White RF/BT/USB
Asus Mysz gamingowa ROG Keris Wireless AimPoint White RF/BT/USB Asus Mysz gamingowa ROG Keris Wireless AimPoint White RF/BT/USB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Asus Mysz gamingowa ROG Keris Wireless AimPoint White RF/BT/USB
Asus Mysz gamingowa ROG Keris Wireless AimPoint White RF/BT/USB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Interfejs: USB, Bluetooth, Radio 2,4 GHz. Model: ROG Keris Wireless AimPoint . Pozostałe parametry: Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10 Windows 11 .
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Interfejs | USB, Bluetooth, Radio 2,4 GHz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Liczba przycisków | 5 |
| Model | ROG Keris Wireless AimPoint |
| Podświetlenie | Tak |
| Pozostałe parametry | Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10 Windows 11 |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Gaming |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 36000dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 75g |
| Wymiary | 118 x 62 x 39 mm |
| Zasilanie (lista) | Bateria |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Gaming
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 5
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
- Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- Bluetooth
Radio 2,4 GHz
USB - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 36000dpi
- Podświetlenie
- Tak
- Zasilanie (lista)
- Bateria
- Wymiary
- 118 x 62 x 39 mm
- Waga
- 75g
- Model
- ROG Keris Wireless AimPoint
- Pozostałe parametry
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10 Windows 11
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711081762386
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także