MODECOM Obudowa PC VOLCANO STELLAR PLUS ARGB MIDI 8F Biała
MODECOM Obudowa PC VOLCANO STELLAR PLUS ARGB MIDI 8F Biała MODECOM Obudowa PC VOLCANO STELLAR PLUS ARGB MIDI 8F Biała to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
MODECOM Obudowa PC VOLCANO STELLAR PLUS ARGB MIDI 8F Biała
MODECOM Obudowa PC VOLCANO STELLAR PLUS ARGB MIDI 8F Biała to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Akcesoria w zestawie: Obudowa Śrubokręt Ściereczka Pudełko na śrubk . Format obudowy: Micro ATX, ATX, ITX. Gwarancja: 24 miesięcy - Rękojmia. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 240 mm (góra), 1 x 120 mm (tył), 1 x 120 mm (góra), 1 x 280 mm (góra), 1 x 360 mm (góra), 1 x 240 mm (bok), 1 x 360 mm (bok), 1 x 120 mm (bok).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon/słuchawki (combo), 1 x USB Typ C, Power, Sterowanie światłem, 2 x USB 3.0.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Obudowa Śrubokręt Ściereczka Pudełko na śrubk |
| Format obudowy | Micro ATX, ATX, ITX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Rękojmia |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 3 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 8 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 420mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 230mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 8 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 175mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra), 1 x 120 mm (tył), 1 x 120 mm (góra), 1 x 280 mm (góra), 1 x 360 mm (góra), 1 x 240 mm (bok), 1 x 360 mm (bok), 1 x 120 mm (bok) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra), 3 x 120 mm (bok), 1 x 120 mm (składana ramka) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB, Tak |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Waga | 10.1kg |
| Wymiary | 445 x 235 x 503 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm ARGB (tył), 3 x 120 mm ARGB (bok), 3 x 120 mm ARGB (góra), 1 x 120 mm ARGB (składana ramka) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo), 1 x USB Typ C, Power, Sterowanie światłem, 2 x USB 3.0 |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Rękojmia
- Wymiary
- 445 x 235 x 503 mm
- Waga
- 10.1kg
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format obudowy
- ATX
ITX
Micro ATX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 3
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 3
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB Typ C
1 x mikrofon/słuchawki (combo)
2 x USB 3.0
Power
Sterowanie światłem - Akcesoria w zestawie
- Obudowa Śrubokręt Ściereczka Pudełko na śrubk
- Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- 3
- Panel boczny
- Szkło hartowane
- Maksymalna długość karty graficznej
- 420mm
- Podświetlenie obudowy
- ARGB
Tak - Liczba zainstalowanych wentylatorów
- 8
- Zainstalowane wentylatory
- 1 x 120 mm ARGB (składana ramka)
1 x 120 mm ARGB (tył)
3 x 120 mm ARGB (bok)
3 x 120 mm ARGB (góra) - Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
- 175mm
- Maksymalna ilość wentylatorów
- 8
- Opcjonalne chłodzenie wodne
- 1 x 120 mm (bok)
1 x 120 mm (góra)
1 x 120 mm (tył)
1 x 240 mm (bok)
1 x 240 mm (góra)
1 x 280 mm (góra)
1 x 360 mm (bok)
1 x 360 mm (góra) - Opcjonalne wentylatory
- 1 x 120 mm (składana ramka)
1 x 120 mm (tył)
3 x 120 mm (bok)
3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra) - Maksymalna długość zasilacza
- 230mm
- Ilość miejsc na karty rozszerzeń
- 7
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903560982111
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także