Fractal Design Obudowa Define 7 Black Solid ATX
Fractal Design Obudowa Define 7 Black Solid ATX Fractal Design Obudowa Define 7 Black Solid ATX to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower Typ obudowy.
Fractal Design Obudowa Define 7 Black Solid ATX
Fractal Design Obudowa Define 7 Black Solid ATX to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Pozostałe parametry: Złącze Audio I/O na przednim panelu. Wymiary: 547 x 240 x 475 mm . Złącza na przednim panelu: 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.1 Typ C.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.1 Typ C.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | ATX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 15 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 12 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 1 |
| Pozostałe parametry | Złącze Audio I/O na przednim panelu |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Waga | 13.49kg |
| Wentylator | 12 cm, 14 cm |
| Wymiary | 547 x 240 x 475 mm |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.1 Typ C |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 547 x 240 x 475 mm
- Waga
- 13.49kg
- Wentylator
- 12 cm
14 cm - Pozostałe parametry
- Złącze Audio I/O na przednim panelu
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format obudowy
- ATX
- Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 12
- Miejsca montażowe 3,5'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 5,25'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 4
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB 3.1 Typ C
2 x USB 2.0
2 x USB 3.0 - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- 15
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 1
- Miejsca montażowe 2,5'' zewn.
- 0
Specyficzne kody
- EAN13
- 7340172702191
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także