Be quiet! Obudowa SILENT BASE 802 Black BG039
Be quiet! Obudowa SILENT BASE 802 Black BG039 Be quiet! Obudowa SILENT BASE 802 Black BG039 to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower Typ obudowy Micro ATX, ATX, E-ATX.
Be quiet! Obudowa SILENT BASE 802 Black BG039
Be quiet! Obudowa SILENT BASE 802 Black BG039 to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Micro ATX, ATX, E-ATX. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 539 x 281 x 553 mm. Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Typ C, Kontroler wentylatorów.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Typ C, Kontroler wentylatorów.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Micro ATX, ATX, E-ATX |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 10 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 7 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Waga | 12.6kg |
| Wentylator | 14 cm |
| Wymiary | 539 x 281 x 553 mm |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon, 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Typ C, Kontroler wentylatorów |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 539 x 281 x 553 mm
- Waga
- 12.6kg
- Wentylator
- 14 cm
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format obudowy
- ATX
E-ATX
Micro ATX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 3
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 7
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB 3.1 Typ C
1 x mikrofon
2 x USB 3.0
Kontroler wentylatorów - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- 10
Specyficzne kody
- EAN13
- 4260052188378
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także