Thermaltake Obudowa - The Tower 300 Tempered Glass x 3, CT140 Fan x 2 Biała
Thermaltake Obudowa - The Tower 300 Tempered Glass x 3, CT140 Fan x 2 Biała Thermaltake Obudowa - The Tower 300 Tempered Glass x 3, CT140 Fan x 2 Biała to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Thermaltake Obudowa - The Tower 300 Tempered Glass x 3, CT140 Fan x 2 Biała
Thermaltake Obudowa - The Tower 300 Tempered Glass x 3, CT140 Fan x 2 Biała to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX. Gwarancja: 36 miesięcy - Rękojmia. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 120 mm (przód). Opcjonalne wentylatory: 1 x 120 mm (przód).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 1 x USB Typ C.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Rękojmia |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (przód) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Waga | 8.3kg |
| Wymiary | 551 * 342 * 281 mm |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 1 x USB Typ C |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Rękojmia
- Wymiary
- 551 * 342 * 281 mm
- Waga
- 8.3kg
- Moc zasilacza
- Brak
- Typ obudowy
- Micro Tower
- Format obudowy
- Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 3
- Miejsca montażowe 3,5'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 5,25'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 3
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB Typ C
1 x mikrofon
1 x słuchawki
2 x USB 3.0 - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- Panel boczny
- Szkło hartowane
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' zewn.
- 0
- Maksymalna długość karty graficznej
- Podświetlenie obudowy
- Nie
- Liczba zainstalowanych wentylatorów
- Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
- Maksymalna ilość wentylatorów
- Opcjonalne chłodzenie wodne
- 1 x 120 mm (przód)
- Opcjonalne wentylatory
- 1 x 120 mm (przód)
- Maksymalna długość zasilacza
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711475641068
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także