Fractal Design Obudowa Meshify 2 Compact Black Solid
Fractal Design Obudowa Meshify 2 Compact Black Solid Fractal Design Obudowa Meshify 2 Compact Black Solid to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Tower (UPS).
Fractal Design Obudowa Meshify 2 Compact Black Solid
Fractal Design Obudowa Meshify 2 Compact Black Solid to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX, ATX. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 424 x 210 x 475 mm. Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Typ C.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Typ C.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX, ATX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 6 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 6 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Waga | 7.7kg |
| Wentylator | 12 cm, 14 cm |
| Wymiary | 424 x 210 x 475 mm |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Typ C |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 424 x 210 x 475 mm
- Waga
- 7.7kg
- Wentylator
- 12 cm
14 cm - Typ obudowy
- Tower (UPS)
- Format obudowy
- ATX
Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 2
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 6
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB 3.1 Typ C
1 x mikrofon
1 x słuchawki
2 x USB 3.0 - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- 6
Specyficzne kody
- EAN13
- 7340172702320
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także