Fractal Design Obudowa Meshify 3 White RGB TG Light Tint
Fractal Design Obudowa Meshify 3 White RGB TG Light Tint Fractal Design Obudowa Meshify 3 White RGB TG Light Tint to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Mini ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX.
Fractal Design Obudowa Meshify 3 White RGB TG Light Tint
Fractal Design Obudowa Meshify 3 White RGB TG Light Tint to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Akcesoria w zestawie: Obudowa Pudełko z akcesoriami Instrukcja Czerwona notatka . Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 280 mm (przód), 1 x 120 mm (tył), 1 x 280 mm (góra), 1 x 360 mm (przód), 1 x 240 mm (góra).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 2 x USB 2.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo), 1 x USB Typ C, Power.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Obudowa Pudełko z akcesoriami Instrukcja Czerwona notatka |
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Maksymalna długość karty graficznej | 349mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (przód), 1 x 120 mm (tył), 1 x 280 mm (góra), 1 x 360 mm (przód), 1 x 240 mm (góra) |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120/140 mm (góra), 1 x 120 mm (tył) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | RGB |
| Wymiary | 433 x 229 x 507 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 140 mm RGB (przód) |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo), 1 x USB Typ C, Power |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 433 x 229 x 507 mm
- Waga
- Format obudowy
- ATX
E-ATX
Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 2
- Miejsca montażowe 3,5'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 5,25'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 4
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB Typ C
1 x mikrofon/słuchawki (combo)
2 x USB 2.0
Power - Akcesoria w zestawie
- Obudowa Pudełko z akcesoriami Instrukcja Czerwona notatka
- Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- Panel boczny
- Szkło hartowane
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' zewn.
- 0
- Maksymalna długość karty graficznej
- 349mm
- Podświetlenie obudowy
- RGB
- Liczba zainstalowanych wentylatorów
- Zainstalowane wentylatory
- 3 x 140 mm RGB (przód)
- Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
- Maksymalna ilość wentylatorów
- Opcjonalne chłodzenie wodne
- 1 x 120 mm (tył)
1 x 240 mm (góra)
1 x 280 mm (góra)
1 x 280 mm (przód)
1 x 360 mm (przód) - Opcjonalne wentylatory
- 1 x 120 mm (tył)
2 x 120/140 mm (góra) - Maksymalna długość zasilacza
- Ilość miejsc na karty rozszerzeń
- Kompatybilny standard zasilacza
- ATX
Specyficzne kody
- EAN13
- 7340172709510
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także