Cooler Master Obudowa MasterFrame 500 Mesh czarna ARGB
Cooler Master Obudowa MasterFrame 500 Mesh czarna ARGB Cooler Master Obudowa MasterFrame 500 Mesh czarna ARGB to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower.
Cooler Master Obudowa MasterFrame 500 Mesh czarna ARGB
Cooler Master Obudowa MasterFrame 500 Mesh czarna ARGB to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX, SSI-CEB, mini-DTX. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Opcjonalne wentylatory: 1 x 120 mm (tył), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm lub 2 x 180 mm lub 1 x 200 mm (góra), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm lub 2 x 180 mm lub 2 x 200 mm (przód), 1 x 120 mm (dół). Wymiary: 471 x 261 x 544 mm.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon/słuchawki (combo), Power, 1 x UBS 3.2 Gen 2x2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX, SSI-CEB, mini-DTX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 8 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 1 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 390mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 235mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 8 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 190mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (góra), 1 x 240 mm (góra), 1 x 280 mm (przód), 1 x 240 mm (przód), 1 x 140 mm (przód), 1 x 120 mm (góra), 1 x 120 mm (dół), 1 x 120 mm (przód), 1 x 280 mm (góra), 1 x 360 mm (góra), 1 x 360 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm lub 2 x 180 mm lub 1 x 200 mm (góra), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm lub 2 x 180 mm lub 2 x 200 mm (przód), 1 x 120 mm (dół) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Wymiary | 471 x 261 x 544 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm ARGB (tył), 2 x 120 mm ARGB (przód) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo), Power, 1 x UBS 3.2 Gen 2x2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1 |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 471 x 261 x 544 mm
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format obudowy
- ATX
E-ATX
Micro ATX
Mini ITX
SSI-CEB
mini-DTX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 1
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 1
- Złącza na przednim panelu
- 1 x UBS 3.2 Gen 2x2 Type-C
1 x mikrofon/słuchawki (combo)
2 x USB 3.2 Gen1
Power - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- 1
- Panel boczny
- Szkło hartowane
- Maksymalna długość karty graficznej
- 390mm
- Podświetlenie obudowy
- ARGB
- Liczba zainstalowanych wentylatorów
- 3
- Zainstalowane wentylatory
- 1 x 120 mm ARGB (tył)
2 x 120 mm ARGB (przód) - Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
- 190mm
- Maksymalna ilość wentylatorów
- 8
- Opcjonalne chłodzenie wodne
- 1 x 120 mm (dół)
1 x 120 mm (góra)
1 x 120 mm (przód)
1 x 140 mm (góra)
1 x 140 mm (przód)
1 x 240 mm (góra)
1 x 240 mm (przód)
1 x 280 mm (góra)
1 x 280 mm (przód)
1 x 360 mm (góra)
1 x 360 mm (przód) - Opcjonalne wentylatory
- 1 x 120 mm (dół)
1 x 120 mm (tył)
3 x 120 mm lub 2 x 140 mm lub 2 x 180 mm lub 1 x 200 mm (góra)
3 x 120 mm lub 2 x 140 mm lub 2 x 180 mm lub 2 x 200 mm (przód) - Maksymalna długość zasilacza
- 235mm
- Ilość miejsc na karty rozszerzeń
- 8
- Kompatybilny standard zasilacza
- ATX
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719512160909
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także