Krux Obudowa Palum
Krux Obudowa Palum Krux Obudowa Palum to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower Typ obudowy Mini ITX, Micro ATX, ATX Format obudowy Szkło hartowane.
Krux Obudowa Palum
Krux Obudowa Palum to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX, ATX. Gwarancja: 24 miesięcy - Rękojmia. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 120 mm (tył), 1 x 240 mm (przód), 1 x 240 mm (góra). Wymiary: 453 x 235 x 450 mm.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 1 x USB Typ C.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX, ATX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Rękojmia |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Maksymalna długość karty graficznej | 395mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył), 1 x 240 mm (przód), 1 x 240 mm (góra) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Wymiary | 453 x 235 x 450 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm (przód), 1 x 120 mm (tył) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 1 x USB Typ C |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Rękojmia
- Wymiary
- 453 x 235 x 450 mm
- Waga
- Moc zasilacza
- Brak
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format obudowy
- ATX
Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 2
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 2
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB Typ C
1 x mikrofon
1 x słuchawki
2 x USB 3.0 - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- Panel boczny
- Szkło hartowane
- Maksymalna długość karty graficznej
- 395mm
- Podświetlenie obudowy
- Nie
- Liczba zainstalowanych wentylatorów
- Zainstalowane wentylatory
- 1 x 120 mm (przód)
1 x 120 mm (tył) - Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
- Maksymalna ilość wentylatorów
- Opcjonalne chłodzenie wodne
- 1 x 120 mm (tył)
1 x 240 mm (góra)
1 x 240 mm (przód) - Maksymalna długość zasilacza
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903018667751
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także