Be quiet! Obudowa Shadow Base 800 FX BGW63 Czarna
Be quiet! Obudowa Shadow Base 800 FX BGW63 Czarna Be quiet! Obudowa Shadow Base 800 FX BGW63 Czarna to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower Typ obudowy.
Be quiet! Obudowa Shadow Base 800 FX BGW63 Czarna
Be quiet! Obudowa Shadow Base 800 FX BGW63 Czarna to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, ATX, E-ATX. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 550 x 247 x 503 mm. Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Typ C.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Typ C.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, ATX, E-ATX |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 8 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 4 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Waga | 12.3kg |
| Wentylator | 14 cm |
| Wymiary | 550 x 247 x 503 mm |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Typ C |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 550 x 247 x 503 mm
- Waga
- 12.3kg
- Wentylator
- 14 cm
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format obudowy
- ATX
E-ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 4
- Miejsca montażowe 3,5'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 5,25'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 8
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB 3.1 Typ C
1 x mikrofon
1 x słuchawki
2 x USB 3.0 - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- Panel boczny
- Szkło hartowane
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' zewn.
- 0
Specyficzne kody
- EAN13
- 4260052190630
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także