Fractal Design Obudowa Pop Mini Air RGB Black TG Clear Tint
Fractal Design Obudowa Pop Mini Air RGB Black TG Clear Tint Fractal Design Obudowa Pop Mini Air RGB Black TG Clear Tint to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Fractal Design Obudowa Pop Mini Air RGB Black TG Clear Tint
Fractal Design Obudowa Pop Mini Air RGB Black TG Clear Tint to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 432 x 215 x 393 mm. Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 8 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 2 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Waga | 5.96kg |
| Wentylator | 12 cm, 14 cm |
| Wymiary | 432 x 215 x 393 mm |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0 |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 432 x 215 x 393 mm
- Waga
- 5.96kg
- Wentylator
- 12 cm
14 cm - Typ obudowy
- Mini Tower
- Format obudowy
- Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 2
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 4
- Złącza na przednim panelu
- 1 x mikrofon
1 x słuchawki
2 x USB 3.0 - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- 8
- Panel boczny
- Szkło hartowane
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 2
Specyficzne kody
- EAN13
- 7340172703600
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także