Fractal Design Obudowa Define 7 Mini Czarna Solid
Fractal Design Obudowa Define 7 Mini Czarna Solid Fractal Design Obudowa Define 7 Mini Czarna Solid to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Mini Tower Typ obudowy.
Fractal Design Obudowa Define 7 Mini Czarna Solid
Fractal Design Obudowa Define 7 Mini Czarna Solid to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Pozostałe parametry: Zawartość opakowania: Define 7 Mini Instrukcja obsługi Pudełko na akcesoria Wentylowany panel górny . Wymiary: 399 x 205 x 406 mm.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.1 Typ C.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Pozostałe parametry | Zawartość opakowania: Define 7 Mini Instrukcja obsługi Pudełko na akcesoria Wentylowany panel górny |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Waga | 7.49kg |
| Wentylator | 12 cm, 14 cm |
| Wymiary | 399 x 205 x 406 mm |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.1 Typ C |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 399 x 205 x 406 mm
- Waga
- 7.49kg
- Wentylator
- 12 cm
14 cm - Pozostałe parametry
- Zawartość opakowania: Define 7 Mini Instrukcja obsługi Pudełko na akcesoria Wentylowany panel górny
- Typ obudowy
- Mini Tower
- Format obudowy
- Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 2
- Miejsca montażowe 5,25'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 2
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB 3.1 Typ C
1 x mikrofon
1 x słuchawki
2 x USB 2.0
2 x USB 3.0 - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
Specyficzne kody
- EAN13
- 7340172702818
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także