Obudowa Endorfy Signum 300 Core (EY2A004) czarny
258,00 zł
Brutto
Obudowa Endorfy Signum 300 Core (EY2A004) czarny Obudowa Endorfy Signum 300 Core (EY2A004) czarny to obudowa komputerowa ATX marki COOLING.PL. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Obudowa Endorfy Signum 300 Core (EY2A004) czarny
Obudowa Endorfy Signum 300 Core (EY2A004) czarny to obudowa komputerowa ATX marki COOLING.PL. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
ATX, Micro-ATX, ITX
Format płyty
Czarny (Black)
Kolor obudowy
Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, USB-A x2
Gniazda na panelu
8 szt.
Ilość wentylatorów (max)
Kluczowe cechy
Format płyty: ATX, Micro-ATX, ITX. Gniazda na panelu: Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, USB-A x2.
Specyfikacja techniczna
| Format płyty | ATX, Micro-ATX, ITX |
| Gniazda na panelu | Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, USB-A x2 |
| Ilość wentylatorów (max) | 8 szt. |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 2 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 2 szt. |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 2 szt. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 350 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 161 mm |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 8 |
| Obsługa beznarzędziowa | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 447×216×413 mm |
EY2A004
8 Przedmioty
Opis
- Format płyty
- ATX
ITX
Micro-ATX - Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 447×216×413 mm
- Obudowa z zasilaczem
- Nie
- Ilość zatok zewn. 5.25"
- 0 szt.
- Ilość zatok zewn. 3.5" (A)
- 2 szt.
- Ilość zatok wewn. 3.5" (B)
- 0 szt.
- Ilość zatok wewn. 2.5" (C)
- 2 szt.
- Obsługa beznarzędziowa
- Tak
- Gniazda na panelu
- USB-A x2
Wejście mikrofonowe
Wyjście słuchawkowe - Miejsca na karty rozszerzeń
- 8
- Maksymalna długość karty graficznej
- 350 mm
- Okno
- Nie
- Maksymalna wysokość wentylatora CPU
- 161 mm
- Ilość wentylatorów (zainstalowanych)
- 2 szt.
- Ilość wentylatorów (max)
- 8 szt.
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903018666235
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także