Komputer PC HP Elite 800 G9 Mini i5-14500/16GB/SSD1TB/UHD770/11PR 3Y
Komputer PC HP Elite 800 G9 Mini i5-14500/16GB/SSD1TB/UHD770/11PR 3Y Komputer PC HP Elite 800 G9 Mini i5-14500/16GB/SSD1TB/UHD770/11PR 3Y to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Komputer PC HP Elite 800 G9 Mini i5-14500/16GB/SSD1TB/UHD770/11PR 3Y
Komputer PC HP Elite 800 G9 Mini i5-14500/16GB/SSD1TB/UHD770/11PR 3Y to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Kluczowe cechy
Klawiatura w zestawie: HP 655 Wireless Keyboard and Mouse. Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR5 5600MHz. System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit. Wbudowana karta graficzna: Intel® UHD Graphics 770.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: 120 Watt Smart PFC Slim Straight AC Adapter.
Specyfikacja techniczna
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Klawiatura w zestawie | HP 655 Wireless Keyboard and Mouse |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Moc zasilacza | 120 W |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 5600MHz |
| Rodzaj urządzenia | Mini PC |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ obudowy | Mini PC |
| Waga netto (kg) | 1.420 |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® UHD Graphics 770 |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 175 x 177 x 34 |
| Wyposażenie dodatkowe | 120 Watt Smart PFC Slim Straight AC Adapter |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-14500 Processor (24M Cache, up to 5.00 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB Type-C x1, USB 3.2 Gen 2 x 5 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 1x PCI-e x16, 1x PCI-e x1 |
| Złącza video | HDMI, DisplayPort x 2 |
| Łączność | Bluetooth, LAN 1 Gbps, WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
Opis
- Rodzaj pamięci
- SO-DIMM DDR5 5600MHz
- Moc zasilacza
- 120 W
- Typ obudowy
- Mini PC
- Pojemność dysku
- 1 TB
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- 120 Watt Smart PFC Slim Straight AC Adapter
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 175 x 177 x 34
- Waga netto (kg)
- 1.420
- Łączność
- Bluetooth
LAN 1 Gbps
WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax - Czytnik kart
- Nie
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Rodzaj urządzenia
- Mini PC
- Zainstalowany procesor
- Intel® Core™ i5-14500 Processor (24M Cache, up to 5.00 GHz)
- Maksymalna wielkość pamięci
- 64 GB
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Wejścia i wyjścia audio
- Wyjście/wejście mini-jack
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 2 / 1
- Wbudowane Audio
- Tak
- Wbudowana karta graficzna
- Intel® UHD Graphics 770
- Złącza video
- DisplayPort x 2
HDMI - Złącza i porty komunikacyjne
- USB 3.2 Gen 2 x 5
USB Type-C x1 - Złącza PCI na płycie głównej
- 1x PCI-e x1
1x PCI-e x16 - Klawiatura w zestawie
- HP 655 Wireless Keyboard and Mouse
Specyficzne kody
- EAN13
- 0199251823909
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także