Komputer ADAX PICTOR WXIPC12700K
Komputer ADAX PICTOR WXIPC12700K Komputer ADAX PICTOR WXIPC12700K to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki. 1 TB Pojemność dysku DDR4-3200.
Komputer ADAX PICTOR WXIPC12700K
Komputer ADAX PICTOR WXIPC12700K to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Kluczowe cechy
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit. Warunki serwisowe: 36 miesięcy door-to-door. Wbudowana karta graficzna: nVidia T1000 8GB. Wbudowane Audio: Realtek HD audio.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: 2xAdapter PNY mini DisplayPort - DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Chipset płyty głównej | Intel® B760 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 4 / 2 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| Moc zasilacza | 600 W |
| Normy i certyfikaty | CE |
| NPU | Brak |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 32 |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Rodzaj napędu optycznego | Brak |
| Rodzaj pamięci | DDR4-3200 |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Wbudowana karta graficzna | nVidia T1000 8GB |
| Wbudowane Audio | Realtek HD audio |
| Wejścia i wyjścia audio | 3 x OFC Audio Jacks |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 440 x 211 x 373 |
| Wyposażenie dodatkowe | 2xAdapter PNY mini DisplayPort - DisplayPort |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i7-12700K Processor (25M Cache, up to 5.00 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 2.0 x 4, USB 3.2 Gen 2x2 Type-C x 1, USB 3.2 Gen 2 x 1 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 5x PCI-e x16 |
| Złącza video | HDMI (CPU), DisplayPort (CPU), Mini-DisplayPort x 4 (RTX) |
| Łączność | LAN 1 Gbps, WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
Opis
- Rodzaj pamięci
- DDR4-3200
- Moc zasilacza
- 600 W
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Pojemność dysku
- 1 TB
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- 2xAdapter PNY mini DisplayPort - DisplayPort
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 440 x 211 x 373
- Łączność
- Bluetooth 5.2
LAN 1 Gbps
WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax - Normy i certyfikaty
- CE
- Warunki serwisowe
- 36 miesięcy door-to-door
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 32
- Rodzaj urządzenia
- Desktop PC
- Zainstalowany procesor
- Intel® Core™ i7-12700K Processor (25M Cache, up to 5.00 GHz)
- Maksymalna wielkość pamięci
- 128 GB
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Wejścia i wyjścia audio
- 3 x OFC Audio Jacks
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 4 / 2
- Wbudowane Audio
- Realtek HD audio
- Rodzaj napędu optycznego
- Brak
- Chipset płyty głównej
- Intel® B760
- Wbudowana karta graficzna
- nVidia T1000 8GB
- Złącza video
- DisplayPort (CPU)
HDMI (CPU)
Mini-DisplayPort x 4 (RTX) - Złącza i porty komunikacyjne
- USB 2.0 x 4
USB 3.2 Gen 2 x 1
USB 3.2 Gen 2x2 Type-C x 1 - Złącza PCI na płycie głównej
- 5x PCI-e x16
- NPU
- Brak
Specyficzne kody
- EAN13
- 5906496010019
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także