Komputer Dell Pro Slim QCS1250 SFF i7-14700T/8GB/SSD512GB/UHD770/11PR 3Y
Komputer Dell Pro Slim QCS1250 SFF i7-14700T/8GB/SSD512GB/UHD770/11PR 3Y Komputer Dell Pro Slim QCS1250 SFF i7-14700T/8GB/SSD512GB/UHD770/11PR 3Y to komputer stacjonarny o pojemności 512 GB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Komputer Dell Pro Slim QCS1250 SFF i7-14700T/8GB/SSD512GB/UHD770/11PR 3Y
Komputer Dell Pro Slim QCS1250 SFF i7-14700T/8GB/SSD512GB/UHD770/11PR 3Y to komputer stacjonarny o pojemności 512 GB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Kluczowe cechy
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit. Typ obudowy: SFF (Small Form Factor). Wbudowana karta graficzna: Intel® UHD Graphics 770. Wejścia i wyjścia audio: Wyjście słuchawkowe.
Specyfikacja techniczna
| Chipset płyty głównej | Intel® Q670 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Mysz w zestawie | Tak |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Rodzaj napędu optycznego | Brak |
| Rodzaj pamięci | DDR5-4800 |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ obudowy | SFF (Small Form Factor) |
| Warunki serwisowe | 3Y ProSupport |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® UHD Graphics 770 |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście słuchawkowe |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 293 x 304 x 95 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i7-14700 Processor (33M Cache, 5.40 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 2.0 x 4, USB Type-C x1, USB 3.2 Gen 1 x 3 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 1x PCI-e x16, 1x PCI-e x1 |
| Złącza video | DisplayPort, HDMI |
| Łączność | LAN 1 Gbps |
Opis
- Rodzaj pamięci
- DDR5-4800
- Moc zasilacza
- 180 W
- Typ obudowy
- SFF (Small Form Factor)
- Pojemność dysku
- 512 GB
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 293 x 304 x 95
- Łączność
- LAN 1 Gbps
- Warunki serwisowe
- 3Y ProSupport
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 8
- Rodzaj urządzenia
- Desktop PC
- Zainstalowany procesor
- Intel® Core™ i7-14700 Processor (33M Cache, 5.40 GHz)
- Maksymalna wielkość pamięci
- 64 GB
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Wejścia i wyjścia audio
- Wyjście słuchawkowe
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 2 / 1
- Wbudowane Audio
- Tak
- Rodzaj napędu optycznego
- Brak
- Chipset płyty głównej
- Intel® Q670
- Wbudowana karta graficzna
- Intel® UHD Graphics 770
- Złącza video
- DisplayPort
HDMI - Złącza i porty komunikacyjne
- USB 2.0 x 4
USB 3.2 Gen 1 x 3
USB Type-C x1 - Złącza PCI na płycie głównej
- 1x PCI-e x1
1x PCI-e x16 - Klawiatura w zestawie
- Tak
- Mysz w zestawie
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 5902002326865
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także