Komputer PC Lenovo ThinkCentre M70t G6 TW Ultra 5
Komputer PC Lenovo ThinkCentre M70t G6 TW Ultra 5 Komputer PC Lenovo ThinkCentre M70t G6 TW Ultra 5 to komputer stacjonarny o pojemności 512 GB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Komputer PC Lenovo ThinkCentre M70t G6 TW Ultra 5
Komputer PC Lenovo ThinkCentre M70t G6 TW Ultra 5 to komputer stacjonarny o pojemności 512 GB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Kluczowe cechy
Normy i certyfikaty: MIL-STD-810H, ENERGY STAR 9.0, TCO Certified 10.0, ErP Lot 3, GREENGUARD®, RoHS compliant. System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit. Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack, Wyjście liniowe audio. Zainstalowany procesor: Intel® Core™ Ultra 5 Processor 235 (24M Cache, up to 5.00 GHz).
Specyfikacja techniczna
| Chipset płyty głównej | Intel® Q870 |
| Czytnik kart | Tak |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 4 / 3 |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| Moc zasilacza | 260 W |
| Mysz w zestawie | Tak |
| Normy i certyfikaty | MIL-STD-810H, ENERGY STAR 9.0, TCO Certified 10.0, ErP Lot 3, GREENGUARD®, RoHS compliant |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Rodzaj napędu optycznego | DVD-RW |
| Rodzaj pamięci | DDR5-5600 |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ obudowy | Tower |
| Waga netto (kg) | 5.700 |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® Graphics |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack, Wyjście liniowe audio |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 296 x 145 x 346 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 235 (24M Cache, up to 5.00 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 3.2 Gen 1 Type-C x 1, USB 3.2 Gen 2 x 2, USB 3.2 Gen 1 x 6 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 1x PCI-e x16, 2x PCI-e x1 |
| Złącza video | HDMI, DisplayPort x 2 |
| Łączność | Bluetooth 5.3, LAN 1 Gbps, WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
Opis
- Rodzaj pamięci
- DDR5-5600
- Moc zasilacza
- 260 W
- Typ obudowy
- Tower
- Pojemność dysku
- 512 GB
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 296 x 145 x 346
- Waga netto (kg)
- 5.700
- Łączność
- Bluetooth 5.3
LAN 1 Gbps
WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax - Normy i certyfikaty
- ENERGY STAR 9.0
ErP Lot 3
GREENGUARD®
MIL-STD-810H
RoHS compliant
TCO Certified 10.0 - Czytnik kart
- Tak
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Rodzaj urządzenia
- Desktop PC
- Zainstalowany procesor
- Intel® Core™ Ultra 5 Processor 235 (24M Cache, up to 5.00 GHz)
- Maksymalna wielkość pamięci
- 128 GB
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Wejścia i wyjścia audio
- Wyjście/wejście mini-jack
Wyjście liniowe audio - Ilość gniazd pamięci / wolne
- 4 / 3
- Wbudowane Audio
- Tak
- Rodzaj napędu optycznego
- DVD-RW
- Chipset płyty głównej
- Intel® Q870
- Wbudowana karta graficzna
- Intel® Graphics
- Złącza video
- DisplayPort x 2
HDMI - Złącza i porty komunikacyjne
- USB 3.2 Gen 1 Type-C x 1
USB 3.2 Gen 1 x 6
USB 3.2 Gen 2 x 2 - Złącza PCI na płycie głównej
- 1x PCI-e x16
2x PCI-e x1 - Klawiatura w zestawie
- Tak
- Mysz w zestawie
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 0198158156684
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także