Komputer PC Lenovo ThinkCentre neo 50q G5 Tiny Core 7
Komputer PC Lenovo ThinkCentre neo 50q G5 Tiny Core 7 Komputer PC Lenovo ThinkCentre neo 50q G5 Tiny Core 7 to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Komputer PC Lenovo ThinkCentre neo 50q G5 Tiny Core 7
Komputer PC Lenovo ThinkCentre neo 50q G5 Tiny Core 7 to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Kluczowe cechy
Chipset płyty głównej: Intel® SoC Platform. Normy i certyfikaty: TCO Certified 10.0, RoHS compliant, ENERGY STAR® 9.0. Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR5 5600MHz. System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit.
Specyfikacja techniczna
| Chipset płyty głównej | Intel® SoC Platform |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Moc zasilacza | 135 W |
| Mysz w zestawie | Tak |
| Normy i certyfikaty | TCO Certified 10.0, RoHS compliant, ENERGY STAR® 9.0 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Rodzaj napędu optycznego | Brak |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 5600MHz |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ obudowy | Tiny |
| Waga netto (kg) | 1.130 |
| Warunki serwisowe | 3Y On-Site |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® Graphics |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 182,9 x 179 x 36,5 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ 7 processor 240H (24M Cache, up to 5.20 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 2.0 x 2, USB 3.2 Gen 2 Type-C x 1, USB 3.2 Gen 2 x 3 |
| Złącza video | DisplayPort, HDMI |
| Łączność | Bluetooth 5.4, LAN 1 Gbps, WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
Opis
- Rodzaj pamięci
- SO-DIMM DDR5 5600MHz
- Moc zasilacza
- 135 W
- Typ obudowy
- Tiny
- Pojemność dysku
- 1 TB
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 182,9 x 179 x 36,5
- Waga netto (kg)
- 1.130
- Łączność
- Bluetooth 5.4
LAN 1 Gbps
WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax/be - Normy i certyfikaty
- ENERGY STAR® 9.0
RoHS compliant
TCO Certified 10.0 - Warunki serwisowe
- 3Y On-Site
- Czytnik kart
- Nie
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Rodzaj urządzenia
- Desktop PC
- Zainstalowany procesor
- Intel® Core™ 7 processor 240H (24M Cache, up to 5.20 GHz)
- Maksymalna wielkość pamięci
- 64 GB
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Wejścia i wyjścia audio
- Wyjście/wejście mini-jack
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 2 / 1
- Wbudowane Audio
- Tak
- Rodzaj napędu optycznego
- Brak
- Chipset płyty głównej
- Intel® SoC Platform
- Wbudowana karta graficzna
- Intel® Graphics
- Złącza video
- DisplayPort
HDMI - Złącza i porty komunikacyjne
- USB 2.0 x 2
USB 3.2 Gen 2 Type-C x 1
USB 3.2 Gen 2 x 3 - Klawiatura w zestawie
- Tak
- Mysz w zestawie
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 0198158163583
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także