Komputer ADAX VERSO WXIPR8600G R5-8600G/B650/DDR5-32GB/1TB/W-Fi/BT/W11P
Komputer ADAX VERSO WXIPR8600G R5-8600G/B650/DDR5-32GB/1TB/W-Fi/BT/W11P Komputer ADAX VERSO WXIPR8600G R5-8600G/B650/DDR5-32GB/1TB/W-Fi/BT/W11P to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Komputer ADAX VERSO WXIPR8600G R5-8600G/B650/DDR5-32GB/1TB/W-Fi/BT/W11P
Komputer ADAX VERSO WXIPR8600G R5-8600G/B650/DDR5-32GB/1TB/W-Fi/BT/W11P to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Kluczowe cechy
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit. Warunki serwisowe: 36 miesięcy door-to-door. Wejścia i wyjścia audio: 3 x OFC Audio Jacks. Zainstalowany procesor: AMD Ryzen™ 5 8600G (4.30/5.00GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 65W).
Specyfikacja techniczna
| Chipset płyty głównej | AMD B650 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 4 / 2 |
| Klawiatura w zestawie | Przewodowa |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 256 GB |
| Moc zasilacza | 500 W |
| Mysz w zestawie | Przewodowa |
| Normy i certyfikaty | CE |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 32 |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Rodzaj pamięci | DDR5-6000 |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Wbudowana karta graficzna | AMD Radeon 760M |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC897 |
| Wejścia i wyjścia audio | 3 x OFC Audio Jacks |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 329 x 170 x 408 |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 5 8600G (4.30/5.00GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 65W) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 3.2 Gen 1 x 4, USB 3.2 Gen 2 x 4 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 1x PCI-e x1, 2x PCI-e x16 |
| Złącza video | DisplayPort (CPU), HDMI (CPU) |
| Łączność | Bluetooth 5.3, WiFi IEEE 802.11ax, LAN 2,5 Gbps |
Opis
- Rodzaj pamięci
- DDR5-6000
- Moc zasilacza
- 500 W
- Typ obudowy
- Mini Tower
- Pojemność dysku
- 1 TB
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 329 x 170 x 408
- Łączność
- Bluetooth 5.3
LAN 2,5 Gbps
WiFi IEEE 802.11ax - Normy i certyfikaty
- CE
- Warunki serwisowe
- 36 miesięcy door-to-door
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 32
- Rodzaj urządzenia
- Desktop PC
- Zainstalowany procesor
- AMD Ryzen™ 5 8600G (4.30/5.00GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 65W)
- Maksymalna wielkość pamięci
- 256 GB
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Wejścia i wyjścia audio
- 3 x OFC Audio Jacks
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 4 / 2
- Wbudowane Audio
- Realtek ALC897
- Chipset płyty głównej
- AMD B650
- Wbudowana karta graficzna
- AMD Radeon 760M
- Złącza video
- DisplayPort (CPU)
HDMI (CPU) - Złącza i porty komunikacyjne
- USB 3.2 Gen 1 x 4
USB 3.2 Gen 2 x 4 - Złącza PCI na płycie głównej
- 1x PCI-e x1
2x PCI-e x16 - Klawiatura w zestawie
- Przewodowa
- Mysz w zestawie
- Przewodowa
Specyficzne kody
- EAN13
- 5906496010200
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także