Komputer ADAX DRACO EXTREME WXIPU225F
Komputer ADAX DRACO EXTREME WXIPU225F Komputer ADAX DRACO EXTREME WXIPU225F to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki. 1 TB Pojemność dysku.
Komputer ADAX DRACO EXTREME WXIPU225F
Komputer ADAX DRACO EXTREME WXIPU225F to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Kluczowe cechy
NPU: Tak - 13-19 TOPS. System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit. Warunki serwisowe: 36 miesięcy door-to-door. Wbudowana karta graficzna: nVidia GeForce RTX 5070 12GB.
Specyfikacja techniczna
| Chipset płyty głównej | Intel® H810 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| Moc zasilacza | 700 W |
| Normy i certyfikaty | CE |
| NPU | Tak - 13-19 TOPS |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 32 |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Rodzaj napędu optycznego | Brak |
| Rodzaj pamięci | DDR5-6000 |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Wbudowana karta graficzna | nVidia GeForce RTX 5070 12GB |
| Wbudowane Audio | Realtek HD audio |
| Wejścia i wyjścia audio | 3 x OFC Audio Jacks |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 281 x 342 x 551 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225F (20M Cache, up to 4.90 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 3.2 Gen 1 Type-C x 1, USB 3.2 Gen 1 x 3, USB 2.0 x 5 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 1x PCI-e x16, 1x PCI-e x1 |
| Złącza video | HDMI (CPU), DisplayPort (CPU), HDMI (RTX), DisplayPort x 3 (RTX) |
| Łączność | Bluetooth 5.3, WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax, LAN 2,5 Gbps |
Opis
- Rodzaj pamięci
- DDR5-6000
- Moc zasilacza
- 700 W
- Typ obudowy
- Micro Tower
- Pojemność dysku
- 1 TB
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 281 x 342 x 551
- Łączność
- Bluetooth 5.3
LAN 2,5 Gbps
WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax - Normy i certyfikaty
- CE
- Warunki serwisowe
- 36 miesięcy door-to-door
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 32
- Rodzaj urządzenia
- Desktop PC
- Zainstalowany procesor
- Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225F (20M Cache, up to 4.90 GHz)
- Maksymalna wielkość pamięci
- 128 GB
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Wejścia i wyjścia audio
- 3 x OFC Audio Jacks
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 2 / 1
- Wbudowane Audio
- Realtek HD audio
- Rodzaj napędu optycznego
- Brak
- Chipset płyty głównej
- Intel® H810
- Wbudowana karta graficzna
- nVidia GeForce RTX 5070 12GB
- Złącza video
- DisplayPort (CPU)
DisplayPort x 3 (RTX)
HDMI (CPU)
HDMI (RTX) - Złącza i porty komunikacyjne
- USB 2.0 x 5
USB 3.2 Gen 1 Type-C x 1
USB 3.2 Gen 1 x 3 - Złącza PCI na płycie głównej
- 1x PCI-e x1
1x PCI-e x16 - NPU
- Tak - 13-19 TOPS
Specyficzne kody
- EAN13
- 5906496011351
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także