Notebook Asus TUF Gaming FA401UM-RG010W
Notebook Asus TUF Gaming FA401UM-RG010W Notebook Asus TUF Gaming FA401UM-RG010W to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 14.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki. 14.00 cali Przekątna ekranu.
Notebook Asus TUF Gaming FA401UM-RG010W
Notebook Asus TUF Gaming FA401UM-RG010W to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 14.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Kluczowe cechy
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo. Klawiatura: Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego. Model dodatkowej karty graficznej: nVidia GeForce RTX 5060 8GB. Porty USB: 4x : 2x 3.0 + 1x 3.1 Typu C + 1x Thunderbolt™ 4 / USB4 Typu C.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 200W.
Specyfikacja techniczna
| Czytnik kart | MicroSD |
| Dodatki multimedialne | Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 0 / 0 |
| Ilość rdzeni / wątków | 8 / 16 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | AMD Radeon 780M |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| Model dodatkowej karty graficznej | nVidia GeForce RTX 5060 8GB |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Pojemność baterii (Wh) | 73.0 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Port LAN | Brak |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Porty USB | 4x : 2x 3.0 + 1x 3.1 Typu C + 1x Thunderbolt™ 4 / USB4 Typu C |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Przekątna ekranu | 14.00 cali |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x-7500 |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Rozdzielczość optymalna | 2560 x 1600 (WQXGA) pikseli |
| Seria / rodzina | TUF Gaming |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 4 cell battery |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Typ procesora | AMD Ryzen 7 |
| Waga netto (kg) | 1.460 |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 227 x 311 x 19,9 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 200W |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 7 260 (3.8GHz / 5.1GHz; 8 rdzeni / 16 wątków; 45W) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącze DisplayPort | USB-C |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
Opis
- Rodzaj pamięci
- LPDDR5x-7500
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Pojemność dysku
- 512 GB
- Podświetlana klawiatura
- Tak
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Wyposażenie dodatkowe
- Zasilacz 200W
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 227 x 311 x 19,9
- Waga netto (kg)
- 1.460
- Typ akumulatora / baterii
- Li-Ion 4 cell battery
- Przekątna ekranu
- 14.00 cali
- Port Bluetooth
- Bluetooth 5.3
- Czytnik kart
- MicroSD
- Touch
- Nie
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit
- Złącze HDMI
- HDMI x1
- Złącze DisplayPort
- USB-C
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Rodzaj urządzenia
- Notebook
- Seria / rodzina
- TUF Gaming
- Typ procesora
- AMD Ryzen 7
- Zainstalowany procesor
- AMD Ryzen™ 7 260 (3.8GHz / 5.1GHz; 8 rdzeni / 16 wątków; 45W)
- Ilość rdzeni / wątków
- 8 / 16
- Rozdzielczość optymalna
- 2560 x 1600 (WQXGA) pikseli
- Maksymalna wielkość pamięci
- 16 GB
- Karta graficzna zintegrowana z procesorem
- AMD Radeon 780M
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Napęd optyczny wbudowany
- Nie
- Port LAN
- Brak
- Port Wi-Fi
- IEEE 802.11ax
- Porty USB
- 4x : 2x 3.0 + 1x 3.1 Typu C + 1x Thunderbolt™ 4 / USB4 Typu C
- Wejścia i wyjścia audio
- Wyjście/wejście mini-jack
- Dodatki multimedialne
- Głośniki stereo
Wbudowane 2 mikrofony - Wbudowana kamera internetowa
- Full HD1080p
- Klawiatura
- Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego
- Pojemność baterii (Wh)
- 73.0
- Powłoka ekranu
- Matowa (Matt, non-glare)
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 0 / 0
- Wbudowane Audio
- Tak
- Złącze stacji dokującej
- Nie
- Model dodatkowej karty graficznej
- nVidia GeForce RTX 5060 8GB
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711636247153
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także