Notebook Dell Pro 15 Essential PV15250
Notebook Dell Pro 15 Essential PV15250 Notebook Dell Pro 15 Essential PV15250 to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 15.60 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki. 15.60 cali Przekątna ekranu.
Notebook Dell Pro 15 Essential PV15250
Notebook Dell Pro 15 Essential PV15250 to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 15.60 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Kluczowe cechy
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® Iris™ Xe Graphics. Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym. Kolor obudowy: Czarny (Carbon Black). Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR5 5200MHz.
Specyfikacja techniczna
| Czytnik kart | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Ilość rdzeni / wątków | 10 / 12 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Kolor obudowy | Czarny (Carbon Black) |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Pojemność baterii (Wh) | 41.0 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 5200MHz |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Seria / rodzina | Pro |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Typ procesora | Intel Core i5 |
| Waga netto (kg) | 1.700 |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wbudowany modem | Brak |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-1334U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
Opis
- Rodzaj pamięci
- SO-DIMM DDR5 5200MHz
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Pojemność dysku
- 512 GB
- Podświetlana klawiatura
- Nie
- Kolor obudowy
- Czarny (Carbon Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Waga netto (kg)
- 1.700
- Przekątna ekranu
- 15.60 cali
- Port Bluetooth
- Bluetooth 5.3
- Czytnik kart
- Tak
- Touch
- Nie
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Złącze HDMI
- HDMI x1
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 8
- Rodzaj urządzenia
- Notebook
- Seria / rodzina
- Pro
- Typ procesora
- Intel Core i5
- Zainstalowany procesor
- Intel® Core™ i5-1334U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz)
- Ilość rdzeni / wątków
- 10 / 12
- Rozdzielczość optymalna
- 1920 x 1080 (Full HD) pikseli
- Karta graficzna zintegrowana z procesorem
- Intel® Iris™ Xe Graphics
- Dodatkowa karta graficzna
- Nie
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Napęd optyczny wbudowany
- Nie
- Port Wi-Fi
- IEEE 802.11ax
- Wbudowany modem
- Brak
- Wejścia i wyjścia audio
- Wyjście/wejście mini-jack
- Czytnik linii papilarnych
- Tak
- Klawiatura
- Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
- Pojemność baterii (Wh)
- 41.0
- Wbudowane Audio
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 0662919124194
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także