Notebook Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 14"WUXGA/Ryzen 5
Notebook Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 14"WUXGA/Ryzen 5 Notebook Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 14"WUXGA/Ryzen 5 to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 14.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Notebook Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 14"WUXGA/Ryzen 5
Notebook Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 14"WUXGA/Ryzen 5 to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 14.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Kluczowe cechy
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo. Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym. Kolor obudowy: Szary (Arctic Grey). Porty USB: 4x : 2x 3.0 + 1x 3.1 Typu C + 1x Thunderbolt™ 4 / USB4 Typu C.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz USB-C.
Specyfikacja techniczna
| Czytnik kart | SD |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dodatki multimedialne | Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Ilość rdzeni / wątków | 6 / 12 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | AMD Radeon 660M |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Kolor obudowy | Szary (Arctic Grey) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 4.0 W |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku | Tak |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Pojemność baterii (Wh) | 45.0 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Porty USB | 4x : 2x 3.0 + 1x 3.1 Typu C + 1x Thunderbolt™ 4 / USB4 Typu C |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 14.00 cali |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 4800MHz |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1200 pikseli |
| Seria / rodzina | ThinkBook |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Typ procesora | AMD Ryzen 5 |
| Warunki serwisowe | 3Y On-Site |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC3287 |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 224 x 313,5 x 16,9 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz USB-C |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 5 7535HS (3.30/4.55GHz; 6 rdzeni/12 wątków) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Łączność | LAN 1 Gbps |
Opis
- Rodzaj pamięci
- SO-DIMM DDR5 4800MHz
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Pojemność dysku
- 512 GB
- Podświetlana klawiatura
- Tak
- Kolor obudowy
- Szary (Arctic Grey)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Zasilacz USB-C
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 224 x 313,5 x 16,9
- Przekątna ekranu
- 14.00 cali
- Łączność
- LAN 1 Gbps
- Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie)
- 4.0 W
- Port Bluetooth
- Bluetooth 5.3
- Warunki serwisowe
- 3Y On-Site
- Dołączone oprogramowanie
- Microsoft Office (wersja próbna)
- Czytnik kart
- SD
- Touch
- Nie
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Złącze HDMI
- HDMI x1
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Rodzaj urządzenia
- Notebook
- Seria / rodzina
- ThinkBook
- Typ procesora
- AMD Ryzen 5
- Zainstalowany procesor
- AMD Ryzen™ 5 7535HS (3.30/4.55GHz; 6 rdzeni/12 wątków)
- Ilość rdzeni / wątków
- 6 / 12
- Rozdzielczość optymalna
- 1920 x 1200 pikseli
- Maksymalna wielkość pamięci
- 64 GB
- Karta graficzna zintegrowana z procesorem
- AMD Radeon 660M
- Dodatkowa karta graficzna
- Nie
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Możliwość montażu dodatkowego dysku
- Tak
- Napęd optyczny wbudowany
- Nie
- Port LAN
- RJ-45 1 Gbps
- Port Wi-Fi
- IEEE 802.11ax
- Porty USB
- 4x : 2x 3.0 + 1x 3.1 Typu C + 1x Thunderbolt™ 4 / USB4 Typu C
- Wejścia i wyjścia audio
- Wyjście/wejście mini-jack
- Dodatki multimedialne
- Głośniki stereo
Wbudowane 2 mikrofony - Wbudowana kamera internetowa
- Full HD1080p
- Czytnik linii papilarnych
- Tak
- Klawiatura
- Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
- Pojemność baterii (Wh)
- 45.0
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 2 / 1
- Wbudowane Audio
- Realtek ALC3287
- Military standard
- MIL-STD-810H
Specyficzne kody
- EAN13
- 0198153715954
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także