Notebook Dell 15 DC15250 15,6"FHD/i5-1334U/16GB/SSD1TB/IrisXe/W11 Platinum
Notebook Dell 15 DC15250 15,6"FHD/i5-1334U/16GB/SSD1TB/IrisXe/W11 Platinum Notebook Dell 15 DC15250 15,6"FHD/i5-1334U/16GB/SSD1TB/IrisXe/W11 Platinum to laptop o pojemności 1 TB, z ekranem 15.60 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Notebook Dell 15 DC15250 15,6"FHD/i5-1334U/16GB/SSD1TB/IrisXe/W11 Platinum
Notebook Dell 15 DC15250 15,6"FHD/i5-1334U/16GB/SSD1TB/IrisXe/W11 Platinum to laptop o pojemności 1 TB, z ekranem 15.60 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Kluczowe cechy
Dodatki multimedialne: Głośniki stereo, Wbudowany mikrofon. Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® Iris™ Xe Graphics. Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym. Kolor obudowy: Platynowy (Platinum).
Specyfikacja techniczna
| Czytnik kart | SD |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo, Wbudowany mikrofon |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Ilość rdzeni / wątków | 10 / 12 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Kolor obudowy | Platynowy (Platinum) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Pojemność baterii (Wh) | 41.0 |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Porty USB | 3x : 1x 2.0 + 1x 3.0 + 1x Typu C |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 3 cell battery |
| Typ matrycy | WVA |
| Typ procesora | Intel Core i5 |
| Waga netto (kg) | 1.940 |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wbudowany modem | Brak |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 234,9 x 358,5 x 17,5 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-1334U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
Opis
- Rodzaj pamięci
- SO-DIMM DDR4 3200MHz
- Typ matrycy
- WVA
- Pojemność dysku
- 1 TB
- Podświetlana klawiatura
- Tak
- Kolor obudowy
- Platynowy (Platinum)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 234,9 x 358,5 x 17,5
- Waga netto (kg)
- 1.940
- Typ akumulatora / baterii
- Li-Ion 3 cell battery
- Przekątna ekranu
- 15.60 cali
- Port Bluetooth
- Bluetooth 5.3
- Czytnik kart
- SD
- Touch
- Nie
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Złącze HDMI
- HDMI x1
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Rodzaj urządzenia
- Notebook
- Typ procesora
- Intel Core i5
- Zainstalowany procesor
- Intel® Core™ i5-1334U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz)
- Ilość rdzeni / wątków
- 10 / 12
- Rozdzielczość optymalna
- 1920 x 1080 (Full HD) pikseli
- Maksymalna wielkość pamięci
- 16 GB
- Karta graficzna zintegrowana z procesorem
- Intel® Iris™ Xe Graphics
- Dodatkowa karta graficzna
- Nie
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Napęd optyczny wbudowany
- Nie
- Port Wi-Fi
- IEEE 802.11ax
- Wbudowany modem
- Brak
- Porty USB
- 3x : 1x 2.0 + 1x 3.0 + 1x Typu C
- Wejścia i wyjścia audio
- Wyjście/wejście mini-jack
- Dodatki multimedialne
- Głośniki stereo
Wbudowany mikrofon - Wbudowana kamera internetowa
- Full HD1080p
- Klawiatura
- Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
- Pojemność baterii (Wh)
- 41.0
- Powłoka ekranu
- Matowa (Matt, non-glare)
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 2 / 1
- Wbudowane Audio
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 5397184913666
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także