Notebook Acer TravelMate P2 TMP214-55-G2-TCO
Notebook Acer TravelMate P2 TMP214-55-G2-TCO Notebook Acer TravelMate P2 TMP214-55-G2-TCO to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 14.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki. 14.00 cali.
Notebook Acer TravelMate P2 TMP214-55-G2-TCO
Notebook Acer TravelMate P2 TMP214-55-G2-TCO to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 14.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Kluczowe cechy
Czytnik kart: MicroSD + SmartCard. Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo. Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® UHD Graphics. Klawiatura: Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 65W wtyk USB-C.
Specyfikacja techniczna
| Czytnik kart | MicroSD + SmartCard |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dodatki multimedialne | Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Ilość rdzeni / wątków | 10 / 12 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® UHD Graphics |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Kolor obudowy | Szary (Steel Gray) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Pojemność baterii (Wh) | 53.0 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Porty USB | 4x : 2x 3.2 Gen 1 + 2x USB4 Typu C |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 14.00 cali |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1200 pikseli |
| Seria / rodzina | TravelMate |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Typ procesora | Intel Core i5 |
| Warunki serwisowe | 3Y On-Site |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 235,4 x 319,9 x 19,95 ~ 22,95 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 65W wtyk USB-C |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-1345U Processor (12M Cache, up to 4.70 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
Opis
- Rodzaj pamięci
- DDR5
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Pojemność dysku
- 512 GB
- Podświetlana klawiatura
- Tak
- Kolor obudowy
- Szary (Steel Gray)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Zasilacz 65W wtyk USB-C
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 235,4 x 319,9 x 19,95 ~ 22,95
- Typ akumulatora / baterii
- Li-Ion
- Przekątna ekranu
- 14.00 cali
- Port Bluetooth
- Bluetooth 5.3
- Warunki serwisowe
- 3Y On-Site
- Dołączone oprogramowanie
- Acer ProShield Security Manager
- Czytnik kart
- MicroSD + SmartCard
- Touch
- Nie
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Złącze HDMI
- HDMI x1
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Rodzaj urządzenia
- Notebook
- Seria / rodzina
- TravelMate
- Typ procesora
- Intel Core i5
- Zainstalowany procesor
- Intel® Core™ i5-1345U Processor (12M Cache, up to 4.70 GHz)
- Ilość rdzeni / wątków
- 10 / 12
- Rozdzielczość optymalna
- 1920 x 1200 pikseli
- Maksymalna wielkość pamięci
- 64 GB
- Karta graficzna zintegrowana z procesorem
- Intel® UHD Graphics
- Dodatkowa karta graficzna
- Nie
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Możliwość montażu dodatkowego dysku
- Nie
- Napęd optyczny wbudowany
- Nie
- Port LAN
- RJ-45 1 Gbps
- Port Wi-Fi
- IEEE 802.11ax
- Porty USB
- 4x : 2x 3.2 Gen 1 + 2x USB4 Typu C
- Wejścia i wyjścia audio
- Wyjście/wejście mini-jack
- Dodatki multimedialne
- Głośniki stereo
Wbudowane 2 mikrofony - Wbudowana kamera internetowa
- Full HD1080p
- Czytnik linii papilarnych
- Tak
- Klawiatura
- Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego
- Pojemność baterii (Wh)
- 53.0
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 2 / 1
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711474186737
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także