Notebook Lenovo ThinkPad E14 G7 14"WUXGA/Ultra 5
Notebook Lenovo ThinkPad E14 G7 14"WUXGA/Ultra 5 Notebook Lenovo ThinkPad E14 G7 14"WUXGA/Ultra 5 to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 14.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki. 14.00 cali.
Notebook Lenovo ThinkPad E14 G7 14"WUXGA/Ultra 5
Notebook Lenovo ThinkPad E14 G7 14"WUXGA/Ultra 5 to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 14.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Kluczowe cechy
Chipset płyty głównej: Intel® SoC Platform. Dodatki multimedialne: Głośniki stereo, Wbudowane 2 mikrofony. Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® Arc™ 130V GPU. Klawiatura: Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 65W USB-C.
Specyfikacja techniczna
| Chipset płyty głównej | Intel® SoC Platform |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo, Wbudowane 2 mikrofony |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 0 / 0 |
| Ilość rdzeni / wątków | 8 / 8 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Arc™ 130V GPU |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 4.0 W |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 32 |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Pojemność baterii (Wh) | 64.0 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Porty USB | 4x : 1x 3.0 + 1x 3.1 + 2x Thunderbolt™ 4 / USB4 |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 14.00 cali |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x-8533 |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1200 pikseli |
| Seria / rodzina | ThinkPad |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Waga netto (kg) | 1.320 |
| Warunki serwisowe | 3Y Onsite 1Y Premier |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Wbudowane Audio | Dolby Atmos |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 220,3 x 313 x 10,1 ~ 15,25 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 65W USB-C |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 228V (8M Cache, up to 4.50 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Łączność | LAN 1 Gbps |
Opis
- Rodzaj pamięci
- LPDDR5x-8533
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Pojemność dysku
- 512 GB
- Podświetlana klawiatura
- Tak
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Zasilacz 65W USB-C
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 220,3 x 313 x 10,1 ~ 15,25
- Waga netto (kg)
- 1.320
- Przekątna ekranu
- 14.00 cali
- Łączność
- LAN 1 Gbps
- Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie)
- 4.0 W
- Port Bluetooth
- Bluetooth 5.3
- Warunki serwisowe
- 3Y Onsite 1Y Premier
- Czytnik kart
- Nie
- Touch
- Nie
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Złącze HDMI
- HDMI x1
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 32
- Rodzaj urządzenia
- Notebook
- Seria / rodzina
- ThinkPad
- Typ procesora
- Intel Core Ultra 5
- Zainstalowany procesor
- Intel® Core™ Ultra 5 Processor 228V (8M Cache, up to 4.50 GHz)
- Ilość rdzeni / wątków
- 8 / 8
- Rozdzielczość optymalna
- 1920 x 1200 pikseli
- Maksymalna wielkość pamięci
- 32 GB
- Karta graficzna zintegrowana z procesorem
- Intel® Arc™ 130V GPU
- Dodatkowa karta graficzna
- Nie
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Napęd optyczny wbudowany
- Nie
- Port LAN
- RJ-45 1 Gbps
- Port Wi-Fi
- IEEE 802.11ax
- Porty USB
- 4x : 1x 3.0 + 1x 3.1 + 2x Thunderbolt™ 4 / USB4
- Wejścia i wyjścia audio
- Wyjście/wejście mini-jack
- Dodatki multimedialne
- Głośniki stereo
Wbudowane 2 mikrofony - Wbudowana kamera internetowa
- Full HD1080p
- Czytnik linii papilarnych
- Tak
- Klawiatura
- Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego
- Pojemność baterii (Wh)
- 64.0
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 0 / 0
- Wbudowane Audio
- Dolby Atmos
- Military standard
- MIL-STD-810H
- Chipset płyty głównej
- Intel® SoC Platform
Specyficzne kody
- EAN13
- 0199271770085
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także