Notebook Asus ExpertBook PM3406CKA-LY0291W 14"WUXGA/Ryzen AI 5
Notebook Asus ExpertBook PM3406CKA-LY0291W 14"WUXGA/Ryzen AI 5 Notebook Asus ExpertBook PM3406CKA-LY0291W 14"WUXGA/Ryzen AI 5 to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 14.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Notebook Asus ExpertBook PM3406CKA-LY0291W 14"WUXGA/Ryzen AI 5
Notebook Asus ExpertBook PM3406CKA-LY0291W 14"WUXGA/Ryzen AI 5 to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 14.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Kluczowe cechy
Dodatki multimedialne: Głośniki stereo, Wbudowany mikrofon. Klawiatura: Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego. Kolor obudowy: Szary (Misty Grey). Porty USB: 4x : 2x 3.2 Gen 1 + 2x 3.2 Gen 2 Typu C/DP.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input:100~240V.
Specyfikacja techniczna
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo, Wbudowany mikrofon |
| Ilość rdzeni / wątków | 4 / 8 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | AMD Radeon 820M |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Kolor obudowy | Szary (Misty Grey) |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku | Tak |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Pojemność baterii (Wh) | 70.0 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11be |
| Porty USB | 4x : 2x 3.2 Gen 1 + 2x 3.2 Gen 2 Typu C/DP |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 14.00 cali |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1200 pikseli |
| Seria / rodzina | ExpertBook P3 |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 4 cell battery |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Typ procesora | AMD Ryzen AI 300 |
| Warunki serwisowe | 3Y OnSite NBD |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Wbudowane Audio | Audio by Dirac |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 312,7 x 227,1 x 17,9 ~ 18 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input:100~240V |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ AI 5 330 (3.40/4.50GHz; 4 rdzeni/8 wątków; 28W) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
Opis
- Rodzaj pamięci
- SO-DIMM DDR5
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Pojemność dysku
- 512 GB
- Podświetlana klawiatura
- Tak
- Kolor obudowy
- Szary (Misty Grey)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Zasilacz TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input:100~240V
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 312,7 x 227,1 x 17,9 ~ 18
- Typ akumulatora / baterii
- Li-Ion 4 cell battery
- Przekątna ekranu
- 14.00 cali
- Port Bluetooth
- Bluetooth 5.4
- Warunki serwisowe
- 3Y OnSite NBD
- Dołączone oprogramowanie
- 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required.
- Czytnik kart
- Nie
- Touch
- Nie
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit
- Złącze HDMI
- HDMI x1
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Rodzaj urządzenia
- Notebook
- Seria / rodzina
- ExpertBook P3
- Typ procesora
- AMD Ryzen AI 300
- Zainstalowany procesor
- AMD Ryzen™ AI 5 330 (3.40/4.50GHz; 4 rdzeni/8 wątków; 28W)
- Ilość rdzeni / wątków
- 4 / 8
- Rozdzielczość optymalna
- 1920 x 1200 pikseli
- Karta graficzna zintegrowana z procesorem
- AMD Radeon 820M
- Dodatkowa karta graficzna
- Nie
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Możliwość montażu dodatkowego dysku
- Tak
- Napęd optyczny wbudowany
- Nie
- Port LAN
- RJ-45 1 Gbps
- Port Wi-Fi
- IEEE 802.11be
- Porty USB
- 4x : 2x 3.2 Gen 1 + 2x 3.2 Gen 2 Typu C/DP
- Wejścia i wyjścia audio
- Wyjście/wejście mini-jack
- Dodatki multimedialne
- Głośniki stereo
Wbudowany mikrofon - Wbudowana kamera internetowa
- Full HD1080p
- Czytnik linii papilarnych
- Tak
- Klawiatura
- Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego
- Pojemność baterii (Wh)
- 70.0
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Wbudowane Audio
- Audio by Dirac
- Military standard
- MIL-STD-810H
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711636210683
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także