Notebook Asus TUF Gaming A16 FA608UH-R7165 16"WUXGA/Ryzen 7
Notebook Asus TUF Gaming A16 FA608UH-R7165 16"WUXGA/Ryzen 7 Notebook Asus TUF Gaming A16 FA608UH-R7165 16"WUXGA/Ryzen 7 to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 16.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Notebook Asus TUF Gaming A16 FA608UH-R7165 16"WUXGA/Ryzen 7
Notebook Asus TUF Gaming A16 FA608UH-R7165 16"WUXGA/Ryzen 7 to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 16.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Kluczowe cechy
Dodatki multimedialne: Wbudowany mikrofon. Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym. Model dodatkowej karty graficznej: nVidia GeForce RTX 5050 8GB. Port Wi-Fi: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 240W.
Specyfikacja techniczna
| Dodatki multimedialne | Wbudowany mikrofon |
| Dodatkowa karta graficzna | Tak |
| Ilość rdzeni / wątków | 8 / 16 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | AMD Radeon 780M |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Model dodatkowej karty graficznej | nVidia GeForce RTX 5050 8GB |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Porty USB | 5x : 1x 2.0 + 2x 3.1 + 1x 3.1 Typu C + 1x USB4 Typu C |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Przekątna ekranu | 16.00 cali |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 5600MHz |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1200 pikseli |
| Seria / rodzina | TUF Gaming |
| System operacyjny | Brak |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 4 cell battery |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Typ procesora | AMD Ryzen 7 |
| Waga netto (kg) | 2.200 |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 269 x 354 x 27 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 240W |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 7 260 (3.8GHz / 5.1GHz; 8 rdzeni / 16 wątków; 45W) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
Opis
- Rodzaj pamięci
- SO-DIMM DDR5 5600MHz
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Pojemność dysku
- 512 GB
- Podświetlana klawiatura
- Tak
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- Zasilacz 240W
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 269 x 354 x 27
- Waga netto (kg)
- 2.200
- Typ akumulatora / baterii
- Li-Ion 4 cell battery
- Przekątna ekranu
- 16.00 cali
- Port Bluetooth
- Bluetooth 5.3
- Touch
- Nie
- System operacyjny
- Brak
- Złącze HDMI
- HDMI x1
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Rodzaj urządzenia
- Notebook
- Seria / rodzina
- TUF Gaming
- Typ procesora
- AMD Ryzen 7
- Zainstalowany procesor
- AMD Ryzen™ 7 260 (3.8GHz / 5.1GHz; 8 rdzeni / 16 wątków; 45W)
- Ilość rdzeni / wątków
- 8 / 16
- Rozdzielczość optymalna
- 1920 x 1200 pikseli
- Maksymalna wielkość pamięci
- 64 GB
- Karta graficzna zintegrowana z procesorem
- AMD Radeon 780M
- Dodatkowa karta graficzna
- Tak
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Napęd optyczny wbudowany
- Nie
- Port LAN
- RJ-45 1 Gbps
- Port Wi-Fi
- IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
- Porty USB
- 5x : 1x 2.0 + 2x 3.1 + 1x 3.1 Typu C + 1x USB4 Typu C
- Wejścia i wyjścia audio
- Wyjście/wejście mini-jack
- Dodatki multimedialne
- Wbudowany mikrofon
- Wbudowana kamera internetowa
- Full HD1080p
- Czytnik linii papilarnych
- Nie
- Klawiatura
- Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
- Powłoka ekranu
- Matowa (Matt, non-glare)
- Model dodatkowej karty graficznej
- nVidia GeForce RTX 5050 8GB
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711636114080
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także