Notebook Asus CR1104CGA-N00200 11,6"HD/N100/8GB/eMMC64GB/UHD/Chrome OS
Notebook Asus CR1104CGA-N00200 11,6"HD/N100/8GB/eMMC64GB/UHD/Chrome OS Notebook Asus CR1104CGA-N00200 11,6"HD/N100/8GB/eMMC64GB/UHD/Chrome OS to laptop o pojemności 64 GB, z ekranem 11.60 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Notebook Asus CR1104CGA-N00200 11,6"HD/N100/8GB/eMMC64GB/UHD/Chrome OS
Notebook Asus CR1104CGA-N00200 11,6"HD/N100/8GB/eMMC64GB/UHD/Chrome OS to laptop o pojemności 64 GB, z ekranem 11.60 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Kluczowe cechy
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo. Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® UHD Graphics. Klawiatura: Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego. Kolor obudowy: Szary (Mineral Grey).
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz TYPE-C, 45W AC Adapter, Output: 15V DC, 3A, 45W, Input: 100~240V.
Specyfikacja techniczna
| Dodatki multimedialne | Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 0 / 0 |
| Ilość rdzeni / wątków | 4 / 4 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® UHD Graphics |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Kolor obudowy | Szary (Mineral Grey) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 8 GB |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Pojemność dysku | 64 GB |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Porty USB | 4x : 2x 3.2 Gen 1 + 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 11.60 cali |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5 |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Rozdzielczość optymalna | 1366 x 768 (HD) pikseli |
| Seria / rodzina | Chromebook |
| System operacyjny | Chrome OS |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Typ procesora | Intel® Processor N-series |
| Warunki serwisowe | 3Y On-Site NBD |
| Wbudowana kamera internetowa | HD720p |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 21,2 x 296,9 x 213 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz TYPE-C, 45W AC Adapter, Output: 15V DC, 3A, 45W, Input: 100~240V |
| Zainstalowany procesor | Intel® Processor N100 (6M Cache, up to 3.40 GHz) |
| Zamontowany dysk | eMMC |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
Opis
- Rodzaj pamięci
- LPDDR5
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Pojemność dysku
- 64 GB
- Podświetlana klawiatura
- Nie
- Kolor obudowy
- Szary (Mineral Grey)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 60
- Wyposażenie dodatkowe
- Zasilacz TYPE-C, 45W AC Adapter, Output: 15V DC, 3A, 45W, Input: 100~240V
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 21,2 x 296,9 x 213
- Przekątna ekranu
- 11.60 cali
- Port Bluetooth
- Bluetooth 5.3
- Warunki serwisowe
- 3Y On-Site NBD
- Touch
- Nie
- System operacyjny
- Chrome OS
- Złącze HDMI
- HDMI x1
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 8
- Rodzaj urządzenia
- Notebook
- Seria / rodzina
- Chromebook
- Typ procesora
- Intel® Processor N-series
- Zainstalowany procesor
- Intel® Processor N100 (6M Cache, up to 3.40 GHz)
- Ilość rdzeni / wątków
- 4 / 4
- Rozdzielczość optymalna
- 1366 x 768 (HD) pikseli
- Maksymalna wielkość pamięci
- 8 GB
- Karta graficzna zintegrowana z procesorem
- Intel® UHD Graphics
- Dodatkowa karta graficzna
- Nie
- Zamontowany dysk
- eMMC
- Napęd optyczny wbudowany
- Nie
- Port Wi-Fi
- IEEE 802.11ax
- Porty USB
- 4x : 2x 3.2 Gen 1 + 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C
- Wejścia i wyjścia audio
- Wyjście/wejście mini-jack
- Dodatki multimedialne
- Głośniki stereo
Wbudowane 2 mikrofony - Wbudowana kamera internetowa
- HD720p
- Czytnik linii papilarnych
- Nie
- Klawiatura
- Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 0 / 0
- Wbudowane Audio
- Tak
- Złącze stacji dokującej
- Nie
- Military standard
- MIL-STD-810H
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387831045
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także