Notebook Asus Vivobook S14 S3407CA-LY042W 14"WUXGA/Ultra
Notebook Asus Vivobook S14 S3407CA-LY042W 14"WUXGA/Ultra Notebook Asus Vivobook S14 S3407CA-LY042W 14"WUXGA/Ultra to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 14.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Notebook Asus Vivobook S14 S3407CA-LY042W 14"WUXGA/Ultra
Notebook Asus Vivobook S14 S3407CA-LY042W 14"WUXGA/Ultra to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 14.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Kluczowe cechy
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo. Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® Arc™ 130T GPU. Klawiatura: Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego. Port Wi-Fi: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 65W.
Specyfikacja techniczna
| Dodatki multimedialne | Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo |
| Ilość rdzeni / wątków | 14 / 14 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Arc™ 130T GPU |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Kolor obudowy | Szary (Grey) |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Port LAN | Brak |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Porty USB | 4x : 2x 3.2 + 2x Typu C |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Przekątna ekranu | 14.00 cali |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1200 pikseli |
| Seria / rodzina | VivoBook |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 4 cell battery |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Waga netto (kg) | 1.390 |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 224 x 315 x 17,9 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 65W |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225H (18M Cache, up to 4.90 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Pojemność dysku
- 512 GB
- Podświetlana klawiatura
- Tak
- Kolor obudowy
- Szary (Grey)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- Zasilacz 65W
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 224 x 315 x 17,9
- Waga netto (kg)
- 1.390
- Typ akumulatora / baterii
- Li-Ion 4 cell battery
- Przekątna ekranu
- 14.00 cali
- Port Bluetooth
- Bluetooth 5.3
- Touch
- Nie
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit
- Złącze HDMI
- HDMI x1
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Rodzaj urządzenia
- Notebook
- Seria / rodzina
- VivoBook
- Typ procesora
- Intel Core Ultra 5
- Zainstalowany procesor
- Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225H (18M Cache, up to 4.90 GHz)
- Ilość rdzeni / wątków
- 14 / 14
- Rozdzielczość optymalna
- 1920 x 1200 pikseli
- Karta graficzna zintegrowana z procesorem
- Intel® Arc™ 130T GPU
- Dodatkowa karta graficzna
- Nie
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Napęd optyczny wbudowany
- Nie
- Port LAN
- Brak
- Port Wi-Fi
- IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
- Porty USB
- 4x : 2x 3.2 + 2x Typu C
- Wejścia i wyjścia audio
- Wyjście/wejście mini-jack
- Dodatki multimedialne
- Głośniki stereo
Wbudowane 2 mikrofony - Wbudowana kamera internetowa
- Full HD1080p
- Czytnik linii papilarnych
- Nie
- Klawiatura
- Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego
- Powłoka ekranu
- Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
- Wbudowane Audio
- Tak
- Military standard
- MIL-STD-810H
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711636002141
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także