Notebook Dell 16 DC16250 16"FHD+/Core 5 120U/8GB/SSD512GB/Intel/W11 Black
Notebook Dell 16 DC16250 16"FHD+/Core 5 120U/8GB/SSD512GB/Intel/W11 Black Notebook Dell 16 DC16250 16"FHD+/Core 5 120U/8GB/SSD512GB/Intel/W11 Black to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 16.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Notebook Dell 16 DC16250 16"FHD+/Core 5 120U/8GB/SSD512GB/Intel/W11 Black
Notebook Dell 16 DC16250 16"FHD+/Core 5 120U/8GB/SSD512GB/Intel/W11 Black to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 16.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Kluczowe cechy
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo. Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym. Porty USB: 3x : 2x 3.0 + 1x 3.1 Typu C. Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare).
Specyfikacja techniczna
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dodatki multimedialne | Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Ilość rdzeni / wątków | 10 / 12 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Graphics |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Pojemność baterii (Wh) | 41.0 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Porty USB | 3x : 2x 3.0 + 1x 3.1 Typu C |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 16.00 cali |
| Rodzaj pamięci | DDR5-5200 |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1200 pikseli |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Polimer 3 cell battery |
| Typ matrycy | WVA |
| Typ procesora | Intel Core 5 |
| Waga netto (kg) | 1.880 |
| Warunki serwisowe | 2Y NBD |
| Wbudowana kamera internetowa | HD720p |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 250,6 x 357,3 x 18,2 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ 5 processor 120U (12M Cache, up to 5.00GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
Opis
- Rodzaj pamięci
- DDR5-5200
- Typ matrycy
- WVA
- Pojemność dysku
- 512 GB
- Podświetlana klawiatura
- Tak
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 250,6 x 357,3 x 18,2
- Waga netto (kg)
- 1.880
- Typ akumulatora / baterii
- Li-Polimer 3 cell battery
- Przekątna ekranu
- 16.00 cali
- Port Bluetooth
- Bluetooth 5.3
- Warunki serwisowe
- 2Y NBD
- Touch
- Nie
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit
- Złącze HDMI
- HDMI x1
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 8
- Rodzaj urządzenia
- Notebook
- Typ procesora
- Intel Core 5
- Zainstalowany procesor
- Intel® Core™ 5 processor 120U (12M Cache, up to 5.00GHz)
- Ilość rdzeni / wątków
- 10 / 12
- Rozdzielczość optymalna
- 1920 x 1200 pikseli
- Maksymalna wielkość pamięci
- 32 GB
- Karta graficzna zintegrowana z procesorem
- Intel® Graphics
- Dodatkowa karta graficzna
- Nie
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Napęd optyczny wbudowany
- Nie
- Port Wi-Fi
- IEEE 802.11ax
- Porty USB
- 3x : 2x 3.0 + 1x 3.1 Typu C
- Wejścia i wyjścia audio
- Wyjście/wejście mini-jack
- Dodatki multimedialne
- Głośniki stereo
Wbudowane 2 mikrofony - Wbudowana kamera internetowa
- HD720p
- Czytnik linii papilarnych
- Tak
- Klawiatura
- Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
- Pojemność baterii (Wh)
- 41.0
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 2 / 1
- Wbudowane Audio
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 5397321027355
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także