Notebook Asus Vivobook S 14 OLED S5406SA-QD005W 14"WUXGA/Ultra 7
Notebook Asus Vivobook S 14 OLED S5406SA-QD005W 14"WUXGA/Ultra 7 Notebook Asus Vivobook S 14 OLED S5406SA-QD005W 14"WUXGA/Ultra 7 to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 14.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Notebook Asus Vivobook S 14 OLED S5406SA-QD005W 14"WUXGA/Ultra 7
Notebook Asus Vivobook S 14 OLED S5406SA-QD005W 14"WUXGA/Ultra 7 to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 14.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Kluczowe cechy
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo. Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® Arc™ 140V GPU. Klawiatura: Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego. Kolor obudowy: Niebieski (Blue).
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz USB-C 65W.
Specyfikacja techniczna
| Czytnik kart | MicroSD |
| Dodatki multimedialne | Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo |
| Ilość rdzeni / wątków | 8 / 8 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Arc™ 140V GPU |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Kolor obudowy | Niebieski (Blue) |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11be |
| Porty USB | 4x : 2x 3.0 + 2x Thunderbolt™ 4 / USB Typu C |
| Powłoka ekranu | Błyszcząca (Glare, Glossy) |
| Przekątna ekranu | 14.00 cali |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1200 pikseli |
| Seria / rodzina | VivoBook |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 4 cell battery |
| Typ matrycy | OLED (Organic Light Emitting Diode) |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Wbudowana kamera internetowa | Tak |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 221,9 x 310,5 x 13,9~15,9 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz USB-C 65W |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ Ultra 7 processor 256V (12M Cache, up to 4.80 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
Opis
- Typ matrycy
- OLED (Organic Light Emitting Diode)
- Pojemność dysku
- 512 GB
- Podświetlana klawiatura
- Tak
- Kolor obudowy
- Niebieski (Blue)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- Zasilacz USB-C 65W
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 221,9 x 310,5 x 13,9~15,9
- Typ akumulatora / baterii
- Li-Ion 4 cell battery
- Przekątna ekranu
- 14.00 cali
- Port Bluetooth
- Bluetooth 5.4
- Czytnik kart
- MicroSD
- Touch
- Nie
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit
- Złącze HDMI
- HDMI x1
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Rodzaj urządzenia
- Notebook
- Seria / rodzina
- VivoBook
- Typ procesora
- Intel Core Ultra 7
- Zainstalowany procesor
- Intel® Core™ Ultra 7 processor 256V (12M Cache, up to 4.80 GHz)
- Ilość rdzeni / wątków
- 8 / 8
- Rozdzielczość optymalna
- 1920 x 1200 pikseli
- Karta graficzna zintegrowana z procesorem
- Intel® Arc™ 140V GPU
- Dodatkowa karta graficzna
- Nie
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Napęd optyczny wbudowany
- Nie
- Port Wi-Fi
- IEEE 802.11be
- Porty USB
- 4x : 2x 3.0 + 2x Thunderbolt™ 4 / USB Typu C
- Wejścia i wyjścia audio
- Wyjście/wejście mini-jack
- Dodatki multimedialne
- Głośniki stereo
Wbudowane 2 mikrofony - Wbudowana kamera internetowa
- Tak
- Czytnik linii papilarnych
- Nie
- Klawiatura
- Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego
- Powłoka ekranu
- Błyszcząca (Glare, Glossy)
- Wbudowane Audio
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387813225
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także