Notebook Lenovo ThinkPad L16 G2 16"WUXGA/Ryzen AI 5 PRO
Notebook Lenovo ThinkPad L16 G2 16"WUXGA/Ryzen AI 5 PRO Notebook Lenovo ThinkPad L16 G2 16"WUXGA/Ryzen AI 5 PRO to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 16.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Notebook Lenovo ThinkPad L16 G2 16"WUXGA/Ryzen AI 5 PRO
Notebook Lenovo ThinkPad L16 G2 16"WUXGA/Ryzen AI 5 PRO to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 16.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Kluczowe cechy
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo. Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym. Porty USB: 5x : 1x 2.0 + 2x 3.2 Gen 1 + 2x Thunderbolt™ 4/USB4 Typu C. Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare).
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 65W USB-C 3-pin.
Specyfikacja techniczna
| Czytnik kart | SmartCard |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dodatki multimedialne | Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Ilość rdzeni / wątków | 6 / 12 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | AMD Radeon 840M |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 4.0 W |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 32 |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Pojemność baterii (Wh) | 57.0 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11be |
| Porty USB | 5x : 1x 2.0 + 2x 3.2 Gen 1 + 2x Thunderbolt™ 4/USB4 Typu C |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 16.00 cali |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 5600MHz |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1200 pikseli |
| Seria / rodzina | ThinkPad |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Typ procesora | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Waga netto (kg) | 1.790 |
| Wbudowana kamera internetowa | 5,0 MPix |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC3287 |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 253,4 x 357,2 x 10,96~19,67 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 65W USB-C 3-pin |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ AI 5 PRO 340 (3.40/4.80GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 28W) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącze DisplayPort | USB-C |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
Opis
- Rodzaj pamięci
- SO-DIMM DDR5 5600MHz
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Pojemność dysku
- 512 GB
- Podświetlana klawiatura
- Tak
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Zasilacz 65W USB-C 3-pin
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 253,4 x 357,2 x 10,96~19,67
- Waga netto (kg)
- 1.790
- Przekątna ekranu
- 16.00 cali
- Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie)
- 4.0 W
- Port Bluetooth
- Bluetooth 5.4
- Czytnik kart
- SmartCard
- Touch
- Nie
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Złącze HDMI
- HDMI x1
- Złącze DisplayPort
- USB-C
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 32
- Rodzaj urządzenia
- Notebook
- Seria / rodzina
- ThinkPad
- Typ procesora
- AMD Ryzen AI 300 Series
- Zainstalowany procesor
- AMD Ryzen™ AI 5 PRO 340 (3.40/4.80GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 28W)
- Ilość rdzeni / wątków
- 6 / 12
- Rozdzielczość optymalna
- 1920 x 1200 pikseli
- Maksymalna wielkość pamięci
- 64 GB
- Karta graficzna zintegrowana z procesorem
- AMD Radeon 840M
- Dodatkowa karta graficzna
- Nie
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Możliwość montażu dodatkowego dysku
- Nie
- Napęd optyczny wbudowany
- Nie
- Port LAN
- RJ-45 1 Gbps
- Port Wi-Fi
- IEEE 802.11be
- Porty USB
- 5x : 1x 2.0 + 2x 3.2 Gen 1 + 2x Thunderbolt™ 4/USB4 Typu C
- Wejścia i wyjścia audio
- Wyjście/wejście mini-jack
- Dodatki multimedialne
- Głośniki stereo
Wbudowane 2 mikrofony - Wbudowana kamera internetowa
- 5,0 MPix
- Czytnik linii papilarnych
- Tak
- Klawiatura
- Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
- Pojemność baterii (Wh)
- 57.0
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 2 / 1
- Wbudowane Audio
- Realtek ALC3287
- Military standard
- MIL-STD-810H
Specyficzne kody
- EAN13
- 0199272743255
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także