Notebook Acer TravelMate P4 TMP414-55-TCO 14"2.8K/Ultra 5
Notebook Acer TravelMate P4 TMP414-55-TCO 14"2.8K/Ultra 5 Notebook Acer TravelMate P4 TMP414-55-TCO 14"2.8K/Ultra 5 to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 14.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Notebook Acer TravelMate P4 TMP414-55-TCO 14"2.8K/Ultra 5
Notebook Acer TravelMate P4 TMP414-55-TCO 14"2.8K/Ultra 5 to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 14.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Kluczowe cechy
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo. Klawiatura: Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego. Kolor obudowy: Granatowy (Abyss Blue). Porty USB: 4x : 2x 3.0 + 2x Typu C.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 65W wtyk USB-C.
Specyfikacja techniczna
| Czytnik kart | MicroSD |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dodatki multimedialne | Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Ilość rdzeni / wątków | 12 / 14 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Graphics |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Kolor obudowy | Granatowy (Abyss Blue) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11be |
| Porty USB | 4x : 2x 3.0 + 2x Typu C |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Przekątna ekranu | 14.00 cali |
| Rodzaj pamięci | DDR5-4800 |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Rozdzielczość optymalna | 2880 x 1800 pikseli |
| Seria / rodzina | TravelMate |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Warunki serwisowe | 3Y |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 235 x 313 x 18,9 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 65W wtyk USB-C |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225U (12M Cache, up to 4.80 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącze DisplayPort | USB-C |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
Opis
- Rodzaj pamięci
- DDR5-4800
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Pojemność dysku
- 512 GB
- Podświetlana klawiatura
- Tak
- Kolor obudowy
- Granatowy (Abyss Blue)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Zasilacz 65W wtyk USB-C
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 235 x 313 x 18,9
- Typ akumulatora / baterii
- Li-Ion
- Przekątna ekranu
- 14.00 cali
- Port Bluetooth
- Bluetooth 5.4
- Warunki serwisowe
- 3Y
- Czytnik kart
- MicroSD
- Touch
- Nie
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Złącze HDMI
- HDMI x1
- Złącze DisplayPort
- USB-C
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Rodzaj urządzenia
- Notebook
- Seria / rodzina
- TravelMate
- Typ procesora
- Intel Core Ultra 5
- Zainstalowany procesor
- Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225U (12M Cache, up to 4.80 GHz)
- Ilość rdzeni / wątków
- 12 / 14
- Rozdzielczość optymalna
- 2880 x 1800 pikseli
- Maksymalna wielkość pamięci
- 32 GB
- Karta graficzna zintegrowana z procesorem
- Intel® Graphics
- Dodatkowa karta graficzna
- Nie
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Możliwość montażu dodatkowego dysku
- Nie
- Napęd optyczny wbudowany
- Nie
- Port LAN
- RJ-45 1 Gbps
- Port Wi-Fi
- IEEE 802.11be
- Porty USB
- 4x : 2x 3.0 + 2x Typu C
- Wejścia i wyjścia audio
- Wyjście/wejście mini-jack
- Dodatki multimedialne
- Głośniki stereo
Wbudowane 2 mikrofony - Wbudowana kamera internetowa
- Full HD1080p
- Czytnik linii papilarnych
- Tak
- Klawiatura
- Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego
- Powłoka ekranu
- Matowa (Matt, non-glare)
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 2 / 1
- Wbudowane Audio
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711474423719
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także