Notebook Dell 16 PC16251 16"FHD+/Core 7 150U/16GB/SSD512GB/Intel/11PR
Notebook Dell 16 PC16251 16"FHD+/Core 7 150U/16GB/SSD512GB/Intel/11PR Notebook Dell 16 PC16251 16"FHD+/Core 7 150U/16GB/SSD512GB/Intel/11PR to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 16.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Notebook Dell 16 PC16251 16"FHD+/Core 7 150U/16GB/SSD512GB/Intel/11PR
Notebook Dell 16 PC16251 16"FHD+/Core 7 150U/16GB/SSD512GB/Intel/11PR to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 16.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Kluczowe cechy
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo. Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym. Kolor obudowy: Niebieski (Midnight Blue). Porty USB: 3x : 2x 3.2 Gen 1 + 1x 3.2 Gen.2 Typu C.
Specyfikacja techniczna
| Czytnik kart | SD |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dodatki multimedialne | Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 0 |
| Ilość rdzeni / wątków | 10 / 12 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Graphics |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Kolor obudowy | Niebieski (Midnight Blue) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Pojemność baterii (Wh) | 54.0 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Port LAN | Brak |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Porty USB | 3x : 2x 3.2 Gen 1 + 1x 3.2 Gen.2 Typu C |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 16.00 cali |
| Rodzaj napędu optycznego | Brak |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 5200MHz |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1200 pikseli |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Polimer 4 cell battery |
| Typ matrycy | WVA |
| Typ procesora | Intel Core 7 |
| Warunki serwisowe | 3Y ProSupport |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 249,5 x 356,7 x 17,3 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ 7 processor 150U (12M Cache, up to 5.40 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
Opis
- Rodzaj pamięci
- SO-DIMM DDR5 5200MHz
- Typ matrycy
- WVA
- Pojemność dysku
- 512 GB
- Podświetlana klawiatura
- Tak
- Kolor obudowy
- Niebieski (Midnight Blue)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 249,5 x 356,7 x 17,3
- Typ akumulatora / baterii
- Li-Polimer 4 cell battery
- Przekątna ekranu
- 16.00 cali
- Port Bluetooth
- Bluetooth 5.3
- Warunki serwisowe
- 3Y ProSupport
- Czytnik kart
- SD
- Touch
- Nie
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Złącze HDMI
- HDMI x1
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Rodzaj urządzenia
- Notebook
- Typ procesora
- Intel Core 7
- Zainstalowany procesor
- Intel® Core™ 7 processor 150U (12M Cache, up to 5.40 GHz)
- Ilość rdzeni / wątków
- 10 / 12
- Rozdzielczość optymalna
- 1920 x 1200 pikseli
- Maksymalna wielkość pamięci
- 32 GB
- Karta graficzna zintegrowana z procesorem
- Intel® Graphics
- Dodatkowa karta graficzna
- Nie
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Napęd optyczny wbudowany
- Nie
- Port LAN
- Brak
- Port Wi-Fi
- IEEE 802.11ax
- Porty USB
- 3x : 2x 3.2 Gen 1 + 1x 3.2 Gen.2 Typu C
- Wejścia i wyjścia audio
- Wyjście/wejście mini-jack
- Dodatki multimedialne
- Głośniki stereo
Wbudowane 2 mikrofony - Wbudowana kamera internetowa
- Full HD1080p
- Czytnik linii papilarnych
- Tak
- Klawiatura
- Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
- Pojemność baterii (Wh)
- 54.0
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 2 / 0
- Wbudowane Audio
- Tak
- Rodzaj napędu optycznego
- Brak
Specyficzne kody
- EAN13
- 5397321043751
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także