Notebook HP ProBook 4 G1iR 16"WUXGA/i5-1334U/16GB/SSD512GB/IrisXe/11PR
Notebook HP ProBook 4 G1iR 16"WUXGA/i5-1334U/16GB/SSD512GB/IrisXe/11PR Notebook HP ProBook 4 G1iR 16"WUXGA/i5-1334U/16GB/SSD512GB/IrisXe/11PR to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 16.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Notebook HP ProBook 4 G1iR 16"WUXGA/i5-1334U/16GB/SSD512GB/IrisXe/11PR
Notebook HP ProBook 4 G1iR 16"WUXGA/i5-1334U/16GB/SSD512GB/IrisXe/11PR to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 16.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Kluczowe cechy
Dodatki multimedialne: Głośniki stereo, Wbudowany mikrofon. Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® Iris™ Xe Graphics. Klawiatura: Klawiatura odporna na zachlapanie z blokiem numerycznym. Kolor obudowy: Srebrny (Silver).
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 65W USB-C.
Specyfikacja techniczna
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo, Wbudowany mikrofon |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Ilość rdzeni / wątków | 10 / 12 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Klawiatura | Klawiatura odporna na zachlapanie z blokiem numerycznym |
| Kolor obudowy | Srebrny (Silver) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 48 GB |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Porty USB | 4x : 2x 3.2 Gen 1 + 2x 3.2 Gen 2x2 Typu C/DP |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 16.00 cali |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 5600MHz |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1200 pikseli |
| Seria / rodzina | ProBook |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Polimer 3 cell battery |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Typ procesora | Intel Core i5 |
| Waga netto (kg) | 1.740 |
| Warunki serwisowe | 3Y On-Site |
| Wbudowana kamera internetowa | Tak |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC3247 |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 251 x 359,4 x 17 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 65W USB-C |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-1334U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącze DisplayPort | USB-C |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
Opis
- Rodzaj pamięci
- SO-DIMM DDR5 5600MHz
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Pojemność dysku
- 512 GB
- Podświetlana klawiatura
- Tak
- Kolor obudowy
- Srebrny (Silver)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Zasilacz 65W USB-C
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 251 x 359,4 x 17
- Waga netto (kg)
- 1.740
- Typ akumulatora / baterii
- Li-Polimer 3 cell battery
- Przekątna ekranu
- 16.00 cali
- Port Bluetooth
- Bluetooth 5.3
- Warunki serwisowe
- 3Y On-Site
- Touch
- Nie
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Złącze HDMI
- HDMI x1
- Złącze DisplayPort
- USB-C
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Rodzaj urządzenia
- Notebook
- Seria / rodzina
- ProBook
- Typ procesora
- Intel Core i5
- Zainstalowany procesor
- Intel® Core™ i5-1334U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz)
- Ilość rdzeni / wątków
- 10 / 12
- Rozdzielczość optymalna
- 1920 x 1200 pikseli
- Maksymalna wielkość pamięci
- 48 GB
- Karta graficzna zintegrowana z procesorem
- Intel® Iris™ Xe Graphics
- Dodatkowa karta graficzna
- Nie
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Napęd optyczny wbudowany
- Nie
- Port Wi-Fi
- IEEE 802.11ax
- Porty USB
- 4x : 2x 3.2 Gen 1 + 2x 3.2 Gen 2x2 Typu C/DP
- Wejścia i wyjścia audio
- Wyjście/wejście mini-jack
- Dodatki multimedialne
- Głośniki stereo
Wbudowany mikrofon - Wbudowana kamera internetowa
- Tak
- Czytnik linii papilarnych
- Tak
- Klawiatura
- Klawiatura odporna na zachlapanie z blokiem numerycznym
- Pojemność baterii (Wh)
- 56.0
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 2 / 1
- Wbudowane Audio
- Realtek ALC3247
- Złącze stacji dokującej
- Nie
- Military standard
- MIL-STD-810H
Specyficzne kody
- EAN13
- 0199764931658
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także