Notebook Apple MacBook Air 13,6"/Apple M4 (10/8)/16GB/256GB/70 W/macOS
Notebook Apple MacBook Air 13,6"/Apple M4 (10/8)/16GB/256GB/70 W/macOS Notebook Apple MacBook Air 13,6"/Apple M4 (10/8)/16GB/256GB/70 W/macOS to laptop o pojemności 256 GB, z ekranem 13.60 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Notebook Apple MacBook Air 13,6"/Apple M4 (10/8)/16GB/256GB/70 W/macOS
Notebook Apple MacBook Air 13,6"/Apple M4 (10/8)/16GB/256GB/70 W/macOS to laptop o pojemności 256 GB, z ekranem 13.60 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Kluczowe cechy
Dodatki multimedialne: Wbudowane 3 mikrofony, System czterech głośników. Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Apple M4 (10 rdzeni). Klawiatura: Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego. Kolor obudowy: Granatowy (Navy Blue).
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Przewód USB-C na MagSafe 3 (2m), Zasilacz USB-C o mocy 30W.
Specyfikacja techniczna
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dodatki multimedialne | Wbudowane 3 mikrofony, System czterech głośników |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 0 / 0 |
| Ilość rdzeni / wątków | 10 / 10 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Apple M4 (10 rdzeni) |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Kolor obudowy | Granatowy (Navy Blue) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Pojemność baterii (Wh) | 52.6 |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Port Bluetooth | Tak |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Przekątna ekranu | 13.60 cali |
| Rodzaj pamięci | DDR5L-7500 |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Rozdzielczość optymalna | 2560 x 1664 pikseli |
| Seria / rodzina | MacBook Air |
| System operacyjny | Mac OS |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Polimer |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Typ procesora | Apple M4 |
| Wbudowana kamera internetowa | Tak |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście słuchawkowe |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 215 x 304 x 11,3 |
| Wyposażenie dodatkowe | Przewód USB-C na MagSafe 3 (2m), Zasilacz USB-C o mocy 30W |
| Zainstalowany procesor | Apple M4 (10 rdzeni, ARM) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza i porty komunikacyjne | Port MagSafe 3, Thunderbolt 4 x 2 |
Opis
- Rodzaj pamięci
- DDR5L-7500
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Pojemność dysku
- 256 GB
- Podświetlana klawiatura
- Tak
- Kolor obudowy
- Granatowy (Navy Blue)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 12
- Wyposażenie dodatkowe
- Przewód USB-C na MagSafe 3 (2m)
Zasilacz USB-C o mocy 30W - Wymiary [G x S x W] (mm)
- 215 x 304 x 11,3
- Typ akumulatora / baterii
- Li-Polimer
- Przekątna ekranu
- 13.60 cali
- Port Bluetooth
- Tak
- Dołączone oprogramowanie
- Wbudowane aplikacje systemu macOS
- Touch
- Nie
- System operacyjny
- Mac OS
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Rodzaj urządzenia
- Notebook
- Seria / rodzina
- MacBook Air
- Typ procesora
- Apple M4
- Zainstalowany procesor
- Apple M4 (10 rdzeni, ARM)
- Ilość rdzeni / wątków
- 10 / 10
- Rozdzielczość optymalna
- 2560 x 1664 pikseli
- Maksymalna wielkość pamięci
- 16 GB
- Karta graficzna zintegrowana z procesorem
- Apple M4 (10 rdzeni)
- Dodatkowa karta graficzna
- Nie
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Napęd optyczny wbudowany
- Nie
- Port Wi-Fi
- IEEE 802.11ax
- Wejścia i wyjścia audio
- Wyjście słuchawkowe
- Dodatki multimedialne
- System czterech głośników
Wbudowane 3 mikrofony - Wbudowana kamera internetowa
- Tak
- Czytnik linii papilarnych
- Tak
- Klawiatura
- Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego
- Pojemność baterii (Wh)
- 52.6
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 0 / 0
- Wbudowane Audio
- Tak
- Złącza i porty komunikacyjne
- Port MagSafe 3
Thunderbolt 4 x 2
Specyficzne kody
- EAN13
- 4066583184724
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także