Komputer Dell Slim ECS1250 SFF /Ultra 7 265/16GB/SSD1TB/Intel/WiFi/BT/11PR
Komputer Dell Slim ECS1250 SFF /Ultra 7 265/16GB/SSD1TB/Intel/WiFi/BT/11PR Komputer Dell Slim ECS1250 SFF /Ultra 7 265/16GB/SSD1TB/Intel/WiFi/BT/11PR to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Komputer Dell Slim ECS1250 SFF /Ultra 7 265/16GB/SSD1TB/Intel/WiFi/BT/11PR
Komputer Dell Slim ECS1250 SFF /Ultra 7 265/16GB/SSD1TB/Intel/WiFi/BT/11PR to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Kluczowe cechy
Klawiatura w zestawie: Klawiatura multimedialna USB Dell KB216. Mysz w zestawie: Mysz optyczna Dell MS116. System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit. Typ obudowy: SFF (Small Form Factor).
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Europejski przewód zasilający, Dokumentacja.
Specyfikacja techniczna
| Czytnik kart | Tak |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Klawiatura w zestawie | Klawiatura multimedialna USB Dell KB216 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Mysz w zestawie | Mysz optyczna Dell MS116 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Rodzaj napędu optycznego | Brak |
| Rodzaj pamięci | DDR5-5600 |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ obudowy | SFF (Small Form Factor) |
| Waga netto (kg) | 4.750 |
| Warunki serwisowe | 3Y ProSupport |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® Graphics |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 293 x 95 x 303,5 |
| Wyposażenie dodatkowe | Europejski przewód zasilający, Dokumentacja |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ Ultra 7 Processor 265 (30M Cache, up to 5.30 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 3.2 Gen 1 Type-C x 1 |
| Złącza video | DisplayPort |
| Łączność | Bluetooth, WiFi, LAN 1 Gbps |
Opis
- Rodzaj pamięci
- DDR5-5600
- Moc zasilacza
- 180 W
- Typ obudowy
- SFF (Small Form Factor)
- Pojemność dysku
- 1 TB
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Dokumentacja
Europejski przewód zasilający - Wymiary [G x S x W] (mm)
- 293 x 95 x 303,5
- Waga netto (kg)
- 4.750
- Łączność
- Bluetooth
LAN 1 Gbps
WiFi - Warunki serwisowe
- 3Y ProSupport
- Czytnik kart
- Tak
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Rodzaj urządzenia
- Desktop PC
- Zainstalowany procesor
- Intel® Core™ Ultra 7 Processor 265 (30M Cache, up to 5.30 GHz)
- Maksymalna wielkość pamięci
- 64 GB
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Wejścia i wyjścia audio
- Wyjście/wejście mini-jack
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 2 / 1
- Wbudowane Audio
- Tak
- Rodzaj napędu optycznego
- Brak
- Wbudowana karta graficzna
- Intel® Graphics
- Złącza video
- DisplayPort
- Złącza i porty komunikacyjne
- USB 3.2 Gen 1 Type-C x 1
- Klawiatura w zestawie
- Klawiatura multimedialna USB Dell KB216
- Mysz w zestawie
- Mysz optyczna Dell MS116
Specyficzne kody
- EAN13
- 5397321034124
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także