Komputer PC HP EliteDesk 8 SFF G1i Ultra 5 235/16GB/SSD512GB/Intel/11PR 3Y
Komputer PC HP EliteDesk 8 SFF G1i Ultra 5 235/16GB/SSD512GB/Intel/11PR 3Y Komputer PC HP EliteDesk 8 SFF G1i Ultra 5 235/16GB/SSD512GB/Intel/11PR 3Y to komputer stacjonarny o pojemności 512 GB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Komputer PC HP EliteDesk 8 SFF G1i Ultra 5 235/16GB/SSD512GB/Intel/11PR 3Y
Komputer PC HP EliteDesk 8 SFF G1i Ultra 5 235/16GB/SSD512GB/Intel/11PR 3Y to komputer stacjonarny o pojemności 512 GB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Kluczowe cechy
Klawiatura w zestawie: HP 125 v2 Black Wired Keyboard. Mysz w zestawie: HP Black 125 Wired Mouse. System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit. Typ obudowy: SFF (Small Form Factor).
Specyfikacja techniczna
| Chipset płyty głównej | Intel® Q870 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 4 / 3 |
| Klawiatura w zestawie | HP 125 v2 Black Wired Keyboard |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| Moc zasilacza | 280 W |
| Mysz w zestawie | HP Black 125 Wired Mouse |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5-5600 |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ obudowy | SFF (Small Form Factor) |
| Waga netto (kg) | 4.700 |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® Graphics |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack, Wyjście słuchawkowe |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 308 x 304 x 100 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 235 (24M Cache, up to 5.00 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 3.2 Gen 1 x 2, USB 2.0 x 3, USB 3.2 Gen 2 x 4, USB 3.2 Gen 2x2 Type-C x 2 |
| Złącza video | HDMI, DisplayPort x 2 |
| Łączność | Bluetooth 5.4, LAN 1 Gbps, WiFi IEEE 802.11be |
Opis
- Rodzaj pamięci
- DDR5-5600
- Moc zasilacza
- 280 W
- Typ obudowy
- SFF (Small Form Factor)
- Pojemność dysku
- 512 GB
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 308 x 304 x 100
- Waga netto (kg)
- 4.700
- Łączność
- Bluetooth 5.4
LAN 1 Gbps
WiFi IEEE 802.11be - Czytnik kart
- Nie
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Rodzaj urządzenia
- Desktop PC
- Zainstalowany procesor
- Intel® Core™ Ultra 5 Processor 235 (24M Cache, up to 5.00 GHz)
- Maksymalna wielkość pamięci
- 128 GB
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Wejścia i wyjścia audio
- Wyjście/wejście mini-jack
Wyjście słuchawkowe - Ilość gniazd pamięci / wolne
- 4 / 3
- Wbudowane Audio
- Tak
- Chipset płyty głównej
- Intel® Q870
- Wbudowana karta graficzna
- Intel® Graphics
- Złącza video
- DisplayPort x 2
HDMI - Złącza i porty komunikacyjne
- USB 2.0 x 3
USB 3.2 Gen 1 x 2
USB 3.2 Gen 2 x 4
USB 3.2 Gen 2x2 Type-C x 2 - Klawiatura w zestawie
- HP 125 v2 Black Wired Keyboard
- Mysz w zestawie
- HP Black 125 Wired Mouse
Specyficzne kody
- EAN13
- 0199485601663
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także