Komputer ADAX DRACO EXTREME LE C11600K
Komputer ADAX DRACO EXTREME LE C11600K Komputer ADAX DRACO EXTREME LE C11600K to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki. 1 TB Pojemność dysku.
Komputer ADAX DRACO EXTREME LE C11600K
Komputer ADAX DRACO EXTREME LE C11600K to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Kluczowe cechy
Warunki serwisowe: 36 miesięcy door-to-door. Wbudowana karta graficzna: nVidia GeForce RTX 3070 8GB. Wejścia i wyjścia audio: 3 x OFC Audio Jacks. Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-11600K Processor (12M Cache, up to 4.90 GHz).
Specyfikacja techniczna
| Chipset płyty głównej | Intel® B560 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 0 |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Moc zasilacza | 750 W |
| Mysz w zestawie | Tak |
| Normy i certyfikaty | CE |
| NPU | Brak |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Rodzaj pamięci | DDR4-3200 |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| System operacyjny | Brak |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Wbudowana karta graficzna | nVidia GeForce RTX 3070 8GB |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC887 |
| Wejścia i wyjścia audio | 3 x OFC Audio Jacks |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 399 x 215 x 407 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-11600K Processor (12M Cache, up to 4.90 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 2.0 x 2, USB 3.2 Gen 1 x 4 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 1x PCI-e x16, 1x PCI-e x1 |
| Złącza video | HDMI (CPU), HDMI (RTX), DisplayPort x 3 (RTX), VGA (D-Sub) (CPU) |
| Łączność | LAN 1 Gbps, WiFi IEEE 802.11ax, Bluetooth 5.2 |
Opis
- Rodzaj pamięci
- DDR4-3200
- Moc zasilacza
- 750 W
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Pojemność dysku
- 1 TB
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 399 x 215 x 407
- Łączność
- Bluetooth 5.2
LAN 1 Gbps
WiFi IEEE 802.11ax - Normy i certyfikaty
- CE
- Warunki serwisowe
- 36 miesięcy door-to-door
- System operacyjny
- Brak
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Rodzaj urządzenia
- Desktop PC
- Zainstalowany procesor
- Intel® Core™ i5-11600K Processor (12M Cache, up to 4.90 GHz)
- Maksymalna wielkość pamięci
- 64 GB
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Wejścia i wyjścia audio
- 3 x OFC Audio Jacks
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 2 / 0
- Wbudowane Audio
- Realtek ALC887
- Chipset płyty głównej
- Intel® B560
- Wbudowana karta graficzna
- nVidia GeForce RTX 3070 8GB
- Złącza video
- DisplayPort x 3 (RTX)
HDMI (CPU)
HDMI (RTX)
VGA (D-Sub) (CPU) - Złącza i porty komunikacyjne
- USB 2.0 x 2
USB 3.2 Gen 1 x 4 - Złącza PCI na płycie głównej
- 1x PCI-e x1
1x PCI-e x16 - Klawiatura w zestawie
- Tak
- Mysz w zestawie
- Tak
- NPU
- Brak
Specyficzne kody
- EAN13
- 5906496011320
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także