Komputer ADAX PICTOR AI WXIPR8600G
Komputer ADAX PICTOR AI WXIPR8600G Komputer ADAX PICTOR AI WXIPR8600G to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki. 1 TB Pojemność dysku DDR5-6000.
Komputer ADAX PICTOR AI WXIPR8600G
Komputer ADAX PICTOR AI WXIPR8600G to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Kluczowe cechy
NPU: Tak (XDNA) - 16 TOPS. System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit. Warunki serwisowe: 36 miesięcy door-to-door. Wbudowana karta graficzna: nVidia T1000 8GB.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: 2x Adapter PNY mini DisplayPort - DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Chipset płyty głównej | AMD B850 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 4 / 3 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 256 GB |
| Moc zasilacza | 600 W |
| Normy i certyfikaty | CE |
| NPU | Tak (XDNA) - 16 TOPS |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 32 |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Rodzaj napędu optycznego | Brak |
| Rodzaj pamięci | DDR5-6000 |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Wbudowana karta graficzna | nVidia T1000 8GB |
| Wbudowane Audio | Realtek HD audio |
| Wejścia i wyjścia audio | 3 x OFC Audio Jacks |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 426 x 205 x 395 |
| Wyposażenie dodatkowe | 2x Adapter PNY mini DisplayPort - DisplayPort |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 5 8600G (4.30/5.00GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 65W) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 2.0 x 4, USB 3.2 Gen 1 x 2, USB 3.2 Gen 2 Type-C x 1, USB 3.2 Gen 2 x 1 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 2x PCI-e x16 |
| Złącza video | HDMI (CPU), Mini-DisplayPort x 4 (RTX), DisplayPort x 2 (CPU) |
| Łączność | Bluetooth 5.4, WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax, LAN 2,5 Gbps |
Opis
- Rodzaj pamięci
- DDR5-6000
- Moc zasilacza
- 600 W
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Pojemność dysku
- 1 TB
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- 2x Adapter PNY mini DisplayPort - DisplayPort
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 426 x 205 x 395
- Łączność
- Bluetooth 5.4
LAN 2,5 Gbps
WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax - Normy i certyfikaty
- CE
- Warunki serwisowe
- 36 miesięcy door-to-door
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 32
- Rodzaj urządzenia
- Desktop PC
- Zainstalowany procesor
- AMD Ryzen™ 5 8600G (4.30/5.00GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 65W)
- Maksymalna wielkość pamięci
- 256 GB
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Wejścia i wyjścia audio
- 3 x OFC Audio Jacks
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 4 / 3
- Wbudowane Audio
- Realtek HD audio
- Rodzaj napędu optycznego
- Brak
- Chipset płyty głównej
- AMD B850
- Wbudowana karta graficzna
- nVidia T1000 8GB
- Złącza video
- DisplayPort x 2 (CPU)
HDMI (CPU)
Mini-DisplayPort x 4 (RTX) - Złącza i porty komunikacyjne
- USB 2.0 x 4
USB 3.2 Gen 1 x 2
USB 3.2 Gen 2 Type-C x 1
USB 3.2 Gen 2 x 1 - Złącza PCI na płycie głównej
- 2x PCI-e x16
- NPU
- Tak (XDNA) - 16 TOPS
Specyficzne kody
- EAN13
- 5906496011016
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także