Komputer ADAX VERSO WXIHR5600G R5-5600G/A520/16GB/1TB/Wi-Fi/BT/W11Hx64
Komputer ADAX VERSO WXIHR5600G R5-5600G/A520/16GB/1TB/Wi-Fi/BT/W11Hx64 Komputer ADAX VERSO WXIHR5600G R5-5600G/A520/16GB/1TB/Wi-Fi/BT/W11Hx64 to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Komputer ADAX VERSO WXIHR5600G R5-5600G/A520/16GB/1TB/Wi-Fi/BT/W11Hx64
Komputer ADAX VERSO WXIHR5600G R5-5600G/A520/16GB/1TB/Wi-Fi/BT/W11Hx64 to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Kluczowe cechy
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit. Warunki serwisowe: 36 miesięcy door-to-door. Wbudowana karta graficzna: AMD Radeon Graphics. Wejścia i wyjścia audio: 3 x OFC Audio Jacks.
Specyfikacja techniczna
| Chipset płyty głównej | AMD A520 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Klawiatura w zestawie | Przewodowa |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Moc zasilacza | 350 W |
| Mysz w zestawie | Przewodowa |
| Normy i certyfikaty | CE |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Rodzaj pamięci | DDR4-3200 |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Wbudowana karta graficzna | AMD Radeon Graphics |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC892 |
| Wejścia i wyjścia audio | 3 x OFC Audio Jacks |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 329 x 170 x 408 |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 5 5600G (3,9 - 4,4 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 2.0 x 2, USB 3.2 x 4 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 1 x PCIe 4.0 x16, 2x PCI-e x1 |
| Złącza video | VGA (D-Sub), DisplayPort, HDMI |
| Łączność | Bluetooth 5.3, LAN 1 Gbps, WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
Opis
- Rodzaj pamięci
- DDR4-3200
- Moc zasilacza
- 350 W
- Typ obudowy
- Mini Tower
- Pojemność dysku
- 1 TB
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 329 x 170 x 408
- Łączność
- Bluetooth 5.3
LAN 1 Gbps
WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax - Normy i certyfikaty
- CE
- Warunki serwisowe
- 36 miesięcy door-to-door
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Rodzaj urządzenia
- Desktop PC
- Zainstalowany procesor
- AMD Ryzen™ 5 5600G (3,9 - 4,4 GHz)
- Maksymalna wielkość pamięci
- 64 GB
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Wejścia i wyjścia audio
- 3 x OFC Audio Jacks
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 2 / 1
- Wbudowane Audio
- Realtek ALC892
- Chipset płyty głównej
- AMD A520
- Wbudowana karta graficzna
- AMD Radeon Graphics
- Złącza video
- DisplayPort
HDMI
VGA (D-Sub) - Złącza i porty komunikacyjne
- USB 2.0 x 2
USB 3.2 x 4 - Złącza PCI na płycie głównej
- 1 x PCIe 4.0 x16
2x PCI-e x1 - Klawiatura w zestawie
- Przewodowa
- Mysz w zestawie
- Przewodowa
Specyficzne kody
- EAN13
- 5906496009310
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także