Komputer ADAX DRACO EXTREME WHITE WXIHC13400F
Komputer ADAX DRACO EXTREME WHITE WXIHC13400F Komputer ADAX DRACO EXTREME WHITE WXIHC13400F to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki. 1 TB.
Komputer ADAX DRACO EXTREME WHITE WXIHC13400F
Komputer ADAX DRACO EXTREME WHITE WXIHC13400F to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Kluczowe cechy
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit. Warunki serwisowe: 36 miesięcy door-to-door. Wbudowana karta graficzna: nVidia GeForce RTX 5060 Ti 16GB. Wbudowane Audio: Realtek HD audio.
Specyfikacja techniczna
| Chipset płyty głównej | Intel® B760 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 4 / 2 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 192 GB |
| Moc zasilacza | 750 W |
| Normy i certyfikaty | CE |
| NPU | Brak |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 32 |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Rodzaj pamięci | DDR5-6000 |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Wbudowana karta graficzna | nVidia GeForce RTX 5060 Ti 16GB |
| Wbudowane Audio | Realtek HD audio |
| Wejścia i wyjścia audio | 6 x OFC Audio Jacks |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 399 x 215 x 407 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-13400F Processor (20M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 3.2 Gen 1 Type-C x 1, USB 3.2 Gen 1 x 1, USB 3.2 Gen 2 x 1, USB 2.0 x 5 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 3x PCI-e x16 |
| Złącza video | HDMI (RTX), DisplayPort x 3 (RTX) |
| Łączność | LAN 2,5 Gbps |
Opis
- Rodzaj pamięci
- DDR5-6000
- Moc zasilacza
- 750 W
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Pojemność dysku
- 1 TB
- Kolor obudowy
- Biały (White)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 399 x 215 x 407
- Łączność
- LAN 2,5 Gbps
- Normy i certyfikaty
- CE
- Warunki serwisowe
- 36 miesięcy door-to-door
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 32
- Rodzaj urządzenia
- Desktop PC
- Zainstalowany procesor
- Intel® Core™ i5-13400F Processor (20M Cache, up to 4.60 GHz)
- Maksymalna wielkość pamięci
- 192 GB
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Wejścia i wyjścia audio
- 6 x OFC Audio Jacks
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 4 / 2
- Wbudowane Audio
- Realtek HD audio
- Chipset płyty głównej
- Intel® B760
- Wbudowana karta graficzna
- nVidia GeForce RTX 5060 Ti 16GB
- Złącza video
- DisplayPort x 3 (RTX)
HDMI (RTX) - Złącza i porty komunikacyjne
- USB 2.0 x 5
USB 3.2 Gen 1 Type-C x 1
USB 3.2 Gen 1 x 1
USB 3.2 Gen 2 x 1 - Złącza PCI na płycie głównej
- 3x PCI-e x16
- Klawiatura w zestawie
- Nie
- Mysz w zestawie
- Nie
- NPU
- Brak
Specyficzne kody
- EAN13
- 5906496011399
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także