Komputer ADAX PICTOR WXIPR5600G
Komputer ADAX PICTOR WXIPR5600G Komputer ADAX PICTOR WXIPR5600G to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki. 1 TB Pojemność dysku DDR4-3200.
Komputer ADAX PICTOR WXIPR5600G
Komputer ADAX PICTOR WXIPR5600G to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Kluczowe cechy
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit. Warunki serwisowe: 36 miesięcy door-to-door. Wbudowana karta graficzna: nVidia GeForce GTX 1660 Super 6GB. Wejścia i wyjścia audio: 3 x OFC Audio Jacks.
Specyfikacja techniczna
| Chipset płyty głównej | AMD B550 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 4 / 2 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| Moc zasilacza | 550 W |
| Normy i certyfikaty | CE |
| NPU | Brak |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Rodzaj pamięci | DDR4-3200 |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Wbudowana karta graficzna | nVidia GeForce GTX 1660 Super 6GB |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC892 |
| Wejścia i wyjścia audio | 3 x OFC Audio Jacks |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 400 x 190 x 430 |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 5 5600G (3.90/4.40GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 65W) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 2.0 x 2, USB 3.2 Gen 1 x 4 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 1x PCI-e x16, 2x PCI-e x1 |
| Złącza video | HDMI (CPU), DisplayPort (CPU), VGA (D-Sub) (CPU), HDMI (GTX), DisplayPort (GTX), DVI-D (GTX) |
| Łączność | Bluetooth 5.3, LAN 1 Gbps, WiFi IEEE 802.11ax |
Opis
- Rodzaj pamięci
- DDR4-3200
- Moc zasilacza
- 550 W
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Pojemność dysku
- 1 TB
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 400 x 190 x 430
- Łączność
- Bluetooth 5.3
LAN 1 Gbps
WiFi IEEE 802.11ax - Normy i certyfikaty
- CE
- Warunki serwisowe
- 36 miesięcy door-to-door
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Rodzaj urządzenia
- Desktop PC
- Zainstalowany procesor
- AMD Ryzen™ 5 5600G (3.90/4.40GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 65W)
- Maksymalna wielkość pamięci
- 128 GB
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Wejścia i wyjścia audio
- 3 x OFC Audio Jacks
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 4 / 2
- Wbudowane Audio
- Realtek ALC892
- Chipset płyty głównej
- AMD B550
- Wbudowana karta graficzna
- nVidia GeForce GTX 1660 Super 6GB
- Złącza video
- DVI-D (GTX)
DisplayPort (CPU)
DisplayPort (GTX)
HDMI (CPU)
HDMI (GTX)
VGA (D-Sub) (CPU) - Złącza i porty komunikacyjne
- USB 2.0 x 2
USB 3.2 Gen 1 x 4 - Złącza PCI na płycie głównej
- 1x PCI-e x16
2x PCI-e x1 - NPU
- Brak
Specyficzne kody
- EAN13
- 5906496011436
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także