Komputer ADAX PICTOR AI WXIPU235
Komputer ADAX PICTOR AI WXIPU235 Komputer ADAX PICTOR AI WXIPU235 to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki. 1 TB Pojemność dysku DDR5-6000.
Komputer ADAX PICTOR AI WXIPU235
Komputer ADAX PICTOR AI WXIPU235 to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Kluczowe cechy
NPU: Tak - 13-27 TOPS. System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit. Warunki serwisowe: 36 miesięcy door-to-door. Wbudowana karta graficzna: nVidia RTX 2000 Ada 16GB.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: 4x Adapter PNY mini DisplayPort - DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Chipset płyty głównej | Intel® Z790 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 4 / 2 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 256 GB |
| Moc zasilacza | 750 W |
| Normy i certyfikaty | CE |
| NPU | Tak - 13-27 TOPS |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 64 |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Rodzaj napędu optycznego | Brak |
| Rodzaj pamięci | DDR5-6000 |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Wbudowana karta graficzna | nVidia RTX 2000 Ada 16GB |
| Wbudowane Audio | Realtek HD audio |
| Wejścia i wyjścia audio | 5 x OFC Audio Jacks, S/PDIF |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 426 x 205 x 395 |
| Wyposażenie dodatkowe | 4x Adapter PNY mini DisplayPort - DisplayPort |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ 5 processor 235 (24M Cache, up to 5.00 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 3.2 Gen 2x2 Type-C x 1, USB 3.2 Gen 1 x 4, USB 3.2 Gen 2 Type-C x 1, USB 3.2 Gen 2 x 4 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 1x PCI-e x16, 1x PCI-e x1, 2x PCI-e x4 |
| Złącza video | HDMI (CPU), DisplayPort (CPU), Mini-DisplayPort x 4 (RTX), Thunderbolt™ 4 (CPU) |
| Łączność | WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4, LAN 2,5 Gbps |
Opis
- Rodzaj pamięci
- DDR5-6000
- Moc zasilacza
- 750 W
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Pojemność dysku
- 1 TB
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- 4x Adapter PNY mini DisplayPort - DisplayPort
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 426 x 205 x 395
- Łączność
- Bluetooth 5.4
LAN 2,5 Gbps
WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax/be - Normy i certyfikaty
- CE
- Warunki serwisowe
- 36 miesięcy door-to-door
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 64
- Rodzaj urządzenia
- Desktop PC
- Zainstalowany procesor
- Intel® Core™ 5 processor 235 (24M Cache, up to 5.00 GHz)
- Maksymalna wielkość pamięci
- 256 GB
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Wejścia i wyjścia audio
- 5 x OFC Audio Jacks
S/PDIF - Ilość gniazd pamięci / wolne
- 4 / 2
- Wbudowane Audio
- Realtek HD audio
- Rodzaj napędu optycznego
- Brak
- Chipset płyty głównej
- Intel® Z790
- Wbudowana karta graficzna
- nVidia RTX 2000 Ada 16GB
- Złącza video
- DisplayPort (CPU)
HDMI (CPU)
Mini-DisplayPort x 4 (RTX)
Thunderbolt™ 4 (CPU) - Złącza i porty komunikacyjne
- USB 3.2 Gen 1 x 4
USB 3.2 Gen 2 Type-C x 1
USB 3.2 Gen 2 x 4
USB 3.2 Gen 2x2 Type-C x 1 - Złącza PCI na płycie głównej
- 1x PCI-e x1
1x PCI-e x16
2x PCI-e x4 - NPU
- Tak - 13-27 TOPS
Specyficzne kody
- EAN13
- 5906496011023
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także