Komputer PC Lenovo ThinkCentre M90s G5 SFF
Komputer PC Lenovo ThinkCentre M90s G5 SFF Komputer PC Lenovo ThinkCentre M90s G5 SFF to komputer stacjonarny o pojemności 512 GB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki. 512 GB.
Komputer PC Lenovo ThinkCentre M90s G5 SFF
Komputer PC Lenovo ThinkCentre M90s G5 SFF to komputer stacjonarny o pojemności 512 GB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Kluczowe cechy
Klawiatura w zestawie: USB Traditional Keyboard, Black, English (EU). Mysz w zestawie: USB Calliope Mouse, Black. Normy i certyfikaty: MIL-STD-810H, ErP Lot 3, RoHS compliant, TCO Certified 9.0, GREENGUARD. System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit.
Specyfikacja techniczna
| Chipset płyty głównej | Intel® Q670 |
| Czytnik kart | Tak |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 4 / 3 |
| Klawiatura w zestawie | USB Traditional Keyboard, Black, English (EU) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| Moc zasilacza | 310 W |
| Mysz w zestawie | USB Calliope Mouse, Black |
| Normy i certyfikaty | MIL-STD-810H, ErP Lot 3, RoHS compliant, TCO Certified 9.0, GREENGUARD |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Rodzaj napędu optycznego | DVD-RW |
| Rodzaj pamięci | DDR5-4400 |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ obudowy | SFF (Small Form Factor) |
| Warunki serwisowe | 3Y On-Site |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® UHD Graphics 770 |
| Wbudowane Audio | HD Audio |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack, Wejście mikrofonu, Wyjście liniowe audio |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 297,7 x 92,5 x 339,5 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-14600 Processor (24M Cache, up to 5.20 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 3.2 Gen 2 x 2, USB 3.2 Gen 2 Type-C x 1, USB 3.2 Gen 1 x 6 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 1x PCI-e x1, 2x PCI-e x16 |
| Złącza video | HDMI, DisplayPort x 2 |
| Łączność | Bluetooth 5.3, LAN 1 Gbps, WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
Opis
- Rodzaj pamięci
- DDR5-4400
- Moc zasilacza
- 310 W
- Typ obudowy
- SFF (Small Form Factor)
- Pojemność dysku
- 512 GB
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 297,7 x 92,5 x 339,5
- Łączność
- Bluetooth 5.3
LAN 1 Gbps
WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax - Normy i certyfikaty
- ErP Lot 3
GREENGUARD
MIL-STD-810H
RoHS compliant
TCO Certified 9.0 - Warunki serwisowe
- 3Y On-Site
- Czytnik kart
- Tak
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Rodzaj urządzenia
- Desktop PC
- Zainstalowany procesor
- Intel® Core™ i5-14600 Processor (24M Cache, up to 5.20 GHz)
- Maksymalna wielkość pamięci
- 128 GB
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Wejścia i wyjścia audio
- Wejście mikrofonu
Wyjście/wejście mini-jack
Wyjście liniowe audio - Ilość gniazd pamięci / wolne
- 4 / 3
- Wbudowane Audio
- HD Audio
- Rodzaj napędu optycznego
- DVD-RW
- Chipset płyty głównej
- Intel® Q670
- Wbudowana karta graficzna
- Intel® UHD Graphics 770
- Złącza video
- DisplayPort x 2
HDMI - Złącza i porty komunikacyjne
- USB 3.2 Gen 1 x 6
USB 3.2 Gen 2 Type-C x 1
USB 3.2 Gen 2 x 2 - Złącza PCI na płycie głównej
- 1x PCI-e x1
2x PCI-e x16 - Klawiatura w zestawie
- USB Traditional Keyboard, Black, English (EU)
- Mysz w zestawie
- USB Calliope Mouse, Black
Specyficzne kody
- EAN13
- 0197530615986
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także