Komputer ADAX DRACO WXIPR5600X
Komputer ADAX DRACO WXIPR5600X Komputer ADAX DRACO WXIPR5600X to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki. 1 TB Pojemność dysku DDR4-3200.
Komputer ADAX DRACO WXIPR5600X
Komputer ADAX DRACO WXIPR5600X to komputer stacjonarny o pojemności 1 TB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Kluczowe cechy
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit. Warunki serwisowe: 36 miesięcy door-to-door. Wbudowana karta graficzna: nVidia GeForce RTX 4060 8GB. Wbudowane Audio: Realtek ALC892/ALC897.
Specyfikacja techniczna
| Chipset płyty głównej | AMD B450 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 4 / 3 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Moc zasilacza | 500 W |
| Normy i certyfikaty | CE |
| NPU | Brak |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Rodzaj napędu optycznego | Brak |
| Rodzaj pamięci | DDR4-3200 |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Wbudowana karta graficzna | nVidia GeForce RTX 4060 8GB |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC892/ALC897 |
| Wejścia i wyjścia audio | 6 x OFC Audio Jacks |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 440 x 216 x 373 |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 5 5600X (3.70/4.60GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 65W) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 2.0 x 2, USB 3.1 x 2, USB 3.0 x 2 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 2x PCI-e x16, 4x PCI-e x1 |
| Złącza video | HDMI (CPU), HDMI (RTX), DisplayPort x 3 (RTX), DVI-D (CPU) |
| Łączność | Bluetooth 5.3, LAN 1 Gbps, WiFi IEEE 802.11ax |
Opis
- Rodzaj pamięci
- DDR4-3200
- Moc zasilacza
- 500 W
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Pojemność dysku
- 1 TB
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 440 x 216 x 373
- Łączność
- Bluetooth 5.3
LAN 1 Gbps
WiFi IEEE 802.11ax - Normy i certyfikaty
- CE
- Warunki serwisowe
- 36 miesięcy door-to-door
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Rodzaj urządzenia
- Desktop PC
- Zainstalowany procesor
- AMD Ryzen™ 5 5600X (3.70/4.60GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 65W)
- Maksymalna wielkość pamięci
- 64 GB
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Wejścia i wyjścia audio
- 6 x OFC Audio Jacks
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 4 / 3
- Wbudowane Audio
- Realtek ALC892/ALC897
- Rodzaj napędu optycznego
- Brak
- Chipset płyty głównej
- AMD B450
- Wbudowana karta graficzna
- nVidia GeForce RTX 4060 8GB
- Złącza video
- DVI-D (CPU)
DisplayPort x 3 (RTX)
HDMI (CPU)
HDMI (RTX) - Złącza i porty komunikacyjne
- USB 2.0 x 2
USB 3.0 x 2
USB 3.1 x 2 - Złącza PCI na płycie głównej
- 2x PCI-e x16
4x PCI-e x1 - NPU
- Brak
Specyficzne kody
- EAN13
- 5906496011368
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także